Rossita Pizzéria Olaszos Vendéglő Miskolc

4,3Kiszolgálás
4,3Hangulat
4,6Ár / érték
4,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Szent István Hotel Eger
54.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Rossita Pizzéria Olaszos Vendéglő Miskolc vélemények

Gyenge 2018. június 3.barátokkal járt itt
Évek óta járok a Rossitába. No, nem minden nap, de időről időre be-betérek. Így volt ez tegnap is. Első furcsa megnyilvánulás az volt, hogy az asztaltól, melyhez odaültünk felállítottak, mondván hogy üljünk át olyan asztalhoz, melynél kevesebb szék van. (Ketten voltunk, s egy öt személyes asztalról volt szó.
3Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
Kiváló 2018. május 13.a párjával járt itt
Eldugott étterem az Avas lábánál!
Véletlenül fedeztük fel évekkel ezelőtt ezt az éttermet!
Mivel nem vagyunk miskolciak, és ritkán fordulunk ott meg, régen jártunk a Rossitaban.
Az ételek minősége semmit nem változott!
Kitűnő, ízletes, friss saláta, gyors kiszolgálás, teltház idején is!
Mindenkinek ajánlom!
Köszönjük Rossita!
3Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. április 3.családjával járt itt
A városban jártam, amikor úgy döntöttem egy finom pizzára vágyom.
Mindenképp belvárosi helyet kerestem, és mivel ajánlották ezt a helyet, ide tértem be.
Hangulatos kis hely, gyors kiszolgálás, igazi olaszos hangulat.
A pizza tésztája nagyon finom volt, sokkal jobban ízlett nekem, mint a Miskolc Diósgyőrben található másik méltán híres pizzériáé.
Tehát ha valaki a belvárosban jó pizzát szeretne, bátran térjen be ide.
4Ár / érték arány
Kiváló 2016. október 20.a párjával járt itt
Miskolctapolcai nyaralásunk alkalmával jártunk ebben az étteremben.
Két pizzát rendeltünk, mindkettő kiváló volt. A pizzák mellé limonádét kértünk, jó nagy pohárral hoztak, citrom és narancs karikákkal ez is nagyon ízlett.
Az ételre nem kellett sokat várni, a kiszolgálás udvarias volt, a hely nagyon kellemes.
Ha egyszer még erre járunk, biztos visszajövünk. :)
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Kétszer ettünk itt még csak, de már most elmondhatom, hogy valami fantasztikus a konyhája a helynek. Két féle tésztát, két féle kemencés ételt, és levest ettünk, mind kiemelkedő volt, gratulálunk a szakácsnak, és a hely megalkotójának, üzemeltetőjének. Reméljük ugyanilyen finomak lesznek a pizzáik is, azokat még nem kóstoltuk.
Kiváló 2016. május 8.a párjával járt itt
A barátom mutatta meg a kedvenc éttermét, amiben nem csalódtam. Könnyen megközelíthető az étterem, az utcában nehézkes parkoló helyet találni. Az épület kívülről egyszerű, átlagos. Az ajtón belépve egyből magával ragadja az embert az étterem kis családias, olaszos hangulata. A hely különlegességét az adja, hogy a saját kemencéjükben sütnek mindent.
Kiváló 2014. május 12.barátokkal járt itt
Az ételek minősége kiváló, hamar elkészültek, az ízvilág fantasztikus, a mennyiség több, mint elég. Nem a legolcsóbb, de az árát nagyon megérte. A felszolgálók kedvesek és figyelmesek, a hely tiszta és rendezett.
Gyakran járunk Miskolcon, de GPS alapján kerestük a helyet, és csak annyi volt a problémánk, hogy az egyirányú utcában nehezen találtunk parkolóhelyet. De visszamegyünk!
4Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 18.a párjával járt itt
Finomakat és szép adagokat lehet itt enni, mindenféle olaszos ínyencséggel. A hely hangulatos, a kiszolgálásra sincs különösebb panaszom, egy kínos emléktől eltekintve: az egyik pincér ui. nagyon nem voltak jártas az olasz ételek kiejtésében. Ez azért egy olasz étteremnél - amit Miskolc egyik legjobbjának mondanak - kicsikét sajátságos.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Ízletes olasz ételek, remek hangulat. Egyszerűen imádom a helyet, bármit rendelek, isteni finom. Igazi kis családos olaszos hangulata van és a külső teraszon borozni tényleg romantikus. Mindent ott főznek, sütnek a saját kemencéjükben. Igaz nem nagy az étterem, de pont emiatt van egy kedves, belsőséges hangulata.