Sultan Zinnch étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Sultan Zinnch értékeléseit!

Olvasd el Sultan Zinnch étterem értékeléseit!

Borzalom a tiszamellett! -

Kancsal Harcsa Halászcsárda Tiszatelek

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Évekkel ezelőtt jártam a tiszatelki Kancsal Harcsa nevű étteremben! Akkor nagyon finomat ettem. Párom régen nyaggatott, hogy enne egy jó harcsa halászlevet. Erre gondoltam! De nagyon bánom! Harcsa halászlevet kértünk, ami hihetetlenül rossz volt! Egy jég hideg halszeletet hoztak ki egy tányérba, mellé egy tálba meleg lét! Borzalmas volt!
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
Eldugott étterem az Avas lábánál!
Véletlenül fedeztük fel évekkel ezelőtt ezt az éttermet!
Mivel nem vagyunk miskolciak, és ritkán fordulunk ott meg, régen jártunk a Rossitaban.
Az ételek minősége semmit nem változott!
Kitűnő, ízletes, friss saláta, gyors kiszolgálás, teltház idején is!
Mindenkinek ajánlom!
Köszönjük Rossita!
Országon, belül de messze az otthoni ízekről. -

Tinódi Étterem Sárvár

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Hangulatos, picit szocreál stílus, de azonnal jól éreztem magam!
Nagyon kedves volt a fogadtatás!
Még egy fehér kistestű kutya is örült érkezésünknek!
Finomat ettünk, ha nem is a mi szánk íze szerint volt fűszerezve, és egy picit ujragondoltak is voltak az ételek!
Köszönjük!
Mindenkinek ajánlom!
Jó az ár érték aránya is a helnyek!
Csalódás a borvidéken! -

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Miskolcról Nyíregyházára mentem, kocsival , és nem volt kedvem az autósztráda monotonitásához! Régen jártam ezen az útvonalon, főleg ősszel és világosban. Szerencsről kifelé villant be ez az étterem, amiben jó 10 éve voltam legutóbb! ( Szerintem megint el kell telnie ennyinek mire megint megyek! )
Emlékeim szerint nagy átalakuláson ment keresztül de előnyére!
Harcsahalászlé?? -

Bonchidai Csárda Tokaj

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 10. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal szerettünk volna egy finom halászlevet enni! Egy régi kedvenc helyünkön mióta megjártuk , nem voltunk. Keresésünk a tokaji Bonchidai Csárdára esett! A szeptemberi hűs, de napos délután a teraszon foglaltunk helyet. Azonnal jött is a pincér, szinte a széket nem volt érkezésem magam alá húzni. Étlapot adott hűvös udvariassággal.
Finom leves a pusztulatban. -

HBH Bajor Sörház Eger

2015. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5.
Azt kell mondanom , hogy skizofrén a helyzet. Egy barátom vitt el ebbe az étterembe, mert tudta, hogy értékelem a fínom ételeket. Picit megrémültem, mikor megtudtam, hogy itt fogunk enni, de bíztam a barátomban! Az étterem kinézete miatt biztosan nem próbáltam volna ki. Együnk egy Ököruszály levest! Nem éreztem magam túl jól!
Három óra Italyában, itthon! -

Anyukám Mondta Étterem Encs

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sokszor és sok jót hallottam erről az eldugodt helyen lévő encsi étteremről! Rajongok Itályáért, és az olasz ételekért! Mikor beléptem, már tudtam, hogy nagyon jó helyre érkeztem! Nem tévedtem! Le írhatnám , hogy ilyen jót, meg olyan jót ettem! De minek? Otthon voltam! Soha nem voltam még ott, de úgy fogadtak, mint egy törzsvendéget!