Az egyszerű külső mögött nagyszerű belső tér lakozik. Igazi elegáns étterem és kedves udvarias kiszolgálás fogadott. Választásom a menüre esett, ezen kívül még halászlét fogyasztottunk. Ízletes és bőséges fogásokat kaptunk, megérte az árát. A desszert a menühöz egyszerű volt, bár arra már amúgy sem maradt sok kapacitás. Bő választék van mind ételből, mind italból.
2021.08.14a párjával
Kiváló
![]()
Régebben már jártunk ebben az étteremben. Jó a megközelítése. Láttuk a neten, hogy megújították az étlapjukat, ami nagyon megtetszett. Nagyon finom lakodalmas, falusi tyúkhúslevest kaptunk, mindketten azt választottuk, leveses tálban kaptuk, ami bőséges volt, hússal, csigatésztával, töltikével....
2020.07.26barátokkal
Átlagos
![]()
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az...
2019.05.23a párjával
Kiváló
![]()
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.