assy24: Színház előtti vacsora! - Vendelin Étterem Miskolc

31. helyezett a 145 miskolci étterem közül

Színház előtti vacsora!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük!
Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek!
Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni!
A hely hangulatos és egyedi!
Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
A következő színházi előadás előtt ismét itt fogunk vacsorázni, hiszen 2 perc séta innen a színház!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni assy24 felhasználót?    Igen

Vendelin Étterem Miskolc
3530 Miskolc
Széchenyi István út 6/b

2019. május 23.
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. december 19.
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950.- Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel. Annak...

2018. október 31.
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük! A személyzet...