petera44: Miskolc legjobb szakácsa megtalálta a legjobb éttermet! - Vendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc értékelése
31. helyezett a 145 miskolci étterem közül

Miskolc legjobb szakácsa megtalálta a legjobb éttermet!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük!
A személyzet gyors, és rendkívűl udvarias, barátságos hozzáállása a vendégekhez, szintén kiemelkedő. Bármit kérdeztünk étellel, ittallal kapcsolatban, kedves, segítőkész válaszokat kaptunk. Az üzlet tulajdonosa gyakran tartózkodik az Étteremben, Tőle is minden esetben rendkívüli udvariasságot, kedvességet tapasztaltunk, köszönjük!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni petera44 felhasználót?    Igen

Vendelin Étterem Miskolc
3530 Miskolc
Széchenyi István út 6/b

2019. május 23.
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. december 19.
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950.- Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel. Annak...