szentka56: Rendszeresen járunk ide hétköznap - Vendelin Étterem Miskolc

33. helyezett a 140 miskolci étterem közül

Rendszeresen járunk ide hétköznap

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950.- Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel. Annak ellenére mondom ezt, hogy én elsősorban a húsételeket kedvelem, de az egészséges táplálkozás érdekében ezt megfontolhatná a menüt összeállító, mivel elég nagy a törzsközönség, aki minden nap itt étkezik.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni szentka56 felhasználót?    Igen

Vendelin Étterem Miskolc
3530 Miskolc
Széchenyi István út 6/b

2020. július 26.
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az...

2019. május 23.
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.