szentka56: Rendszeresen járunk ide hétköznap - Vendelin Étterem Miskolc

31. helyezett a 145 miskolci étterem közül

Rendszeresen járunk ide hétköznap

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950.- Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel. Annak ellenére mondom ezt, hogy én elsősorban a húsételeket kedvelem, de az egészséges táplálkozás érdekében ezt megfontolhatná a menüt összeállító, mivel elég nagy a törzsközönség, aki minden nap itt étkezik.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni szentka56 felhasználót?    Igen

Vendelin Étterem Miskolc
3530 Miskolc
Széchenyi István út 6/b

2019. május 23.
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. október 31.
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük! A személyzet...