szentka56

szentka56 adatlapja

9Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Édesszájú  •  Gyermekkel utazó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.07.01
Utoljára itt2020.09.10

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2022. július 1.a párjával járt itt
Többet, jobbat kaptunk, mint vártam. Szép, kényelmes a felújított szálloda. A szoba és a fürdőszoba kényelmes, tiszta. A reggeli és vacsora választéka átlagon felüli, a minősége is kiváló. Az étteremben a személyzet gyors és figyelmes, a kancsó csapvizet ugyanolyan kedvesen hozták, mintha pezsgőt rendeltünk volna.
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
2018. december 19.a párjával járt itt
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
2020. június 9.a párjával járt itt
A koronavírus miatti karantén feloldása utáni napokban, hétköznap jártunk ott. Rajtunk kívül senki nem volt az étteremben. A felszolgáló nagyon kedvesen fogadott minket. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Az ételek mennyisége és minősége az árakhoz képest átlagosnak minősíthető.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás