Lévay Villa Hotel Miskolc ★★★

Lévay Villa Hotel Miskolc
3529 Miskolc, Lévay József u. 13.

Lévay Villa Hotel Miskolc a térképen

Lévay Villa Hotel Miskolc értékelése:

1. helyezett a 39 miskolci szállás közül

Lévay Villa Hotel Miskolc képei

Lévay Villa Hotel Miskolc

Lévay Villa Hotel Miskolc vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Belvárosi hotelt keresve találtam rá erre a helyre. Tágas, csendes,szépen berendezett szobát kaptam, nagy fürdőszobával. Ingyenes,biztonságos, jó parkolási lehetőségget is biztosítottak. Minden közel van innen, akár tömegközlekedéssel is. A személyzet minden tagja kedves, figyelmes volt. Bőséges reggeli volt az árban, külön kiemelném a rendkívül finom kávéjukat!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Tavaly nyáron három éjszakát töltöttünk a hotelben férjemmel és kislányommal. A szálloda kellemes, csendes, nyugodt környezetben van, zárt parkolás biztosítva. A személyzet nagyon kedves volt, barátságos és közvetlen. A gyönyörüen berendezett szoba és közös terek is felemelő érzéssel töltik el megszálló vendégeket. Szaunát-fittneszt nem vettuk igénybe.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Három éjszakát töltöttünk a Hotelben és nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes, nyugodt környezeteben van a Hotel és csak 15 perc gyalog a belváros. A szobák nagyok, tiszták, a berendezés szép, modern. A szauna és fittnesz helyiség nagyon igényesen van kialakítva. Az épület kívül-belül nagyon szép. A recepció és az étterem családias és nagyon hangulatos.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Négy éjszakát töltöttünk a hotelben kellemes, csendes, nyugodt környezetben. A személyzet nagyon kedves volt, barátságos, közvetlen, és angyali türelemmel viselték 2 és fél éves örökmozgó kisfiunkat. Sajnos kifogtuk a rossz időt, és nem igazán tudtuk, hova menjünk esőben, de a recepción ebben is nagyon segítőkészek voltak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonképpeni "mézes madzag" a hétvégi három éjszakás ajánlathoz az -ajándék- félpanzió. Ezért választottuk a szállodát. Kár volt! A szobánkban csatornaszag fogadott amelyet úgy gondoltam szellőztetéssel meg lehet szüntetni, de nem így történt. A félpanziós vacsora a szállodához tartozó közeli étteremben élvezhetetlen volt.

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
45-ös Szuterén a Lévay Villa Hotel ****-ból Miskolcon :
Érdemes afényképet megtekinteni! Az a kazánház mellett kialakított, erősen pinceszagú helység -45-ös „szuterén“, ahol a fűtőtestnek látszó fehérre festett szerkezeten elhelyezett szabályzógombot 10. 07-én este hiába csavargattad az 5-ös fokozatig, a kinti 9 fok melegnek tűnt.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Miskolc belvárosához közel, mégis a csendesebb kertvárosi hangulatban található a Lévay Villa Panzió. A név eleve kissé megtévesztő, mert színvonalban sokkal több, mint amit a Panzió szó alatt értünk. Külcsínben igen kellemes, jó minőségű és harmonikus az összhang, mégis nagyon családias és barátságos. A személyzet nagyon figyelmes és előzékeny.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 14.
A Miskolci Sörfesztivál egyik estéjére érkeztünk Miskolcra, egy éjszakára tökéletesen megfelelt a Lévay Villa - belvárosban, csöndes utcában, de mégis közel mindenhez. Ha azonban többet szeretne valaki maradni, és fontos a wellness részleg, akkor ez a hely nem neki való - egyelőre -, a szaunák mellett se pezsgőmedence, sem egyéb medence nincs - gondolom helyhiány miatt -, csak egy merülőmedence.

Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.419 - 10.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 15.807 - 48.348,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 24.416,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Tündéri Álom (min. 2 éj)