FanaF1
Országjáró - 11 városban járt már

FanaF1 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.08.26
Utoljára itt2017.08.26

Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Kicsit húzósak az árak, az nálunk megszokott 10 ezer helyett 15ből jön ki itt a párommal vacsora. De cserébe megfelelő adagok, és kiváló ízt kapunk, a kiszolgálás is udvarias, pörgős, kedves. Steak-et evett a párom, aki meg volt vele elégedve - úgy sütötték át, ahogy ő kérte -, én pizzát fogyasztottam, az is kiváló volt.
2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Szeretünk finomakat, de kicsit hagyományosabb ételeket enni. A párom nem lakott jól, a tatár sem volt a legízletesebb, amit eddig ettünk. A desszertekért külön be kellett menni, megjegyezni, és az asztalhoz visszaülve elmondani mit kérünk. A terasz, a tó látványa szép, de legközelebb mást is kipróbálunk ezen a környéken.
2013. október 29.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk itt párommal, melyben 3 itteni éttermi büfévacsora, és egy, a szállodához tartozó, de messzebb lévő éttermi vacsora volt a reggeli mellett. A szálloda éttermében a reggeli jó volt, az ételek finomak, sokféle ételből lehetett választani, aki akar, és nem válogatós, 3-4 reggel is különbözőt ehet.