VZsuzsi86

VZsuzsi86 adatlapja

Regisztráció2013.09.23
Utoljára itt2014.01.22

Gyenge 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
A Zimmer Feri film jutott róla eszembe! A kevés és nem túl finom ételért a vendégeket a csinos, fiatal pincér lányokkal szeretnék kárpótolni. A szoba, amibe először vezettek minket (kuponos oldalon vettem a lehetőséget) olyan volt, mint a Nagymamámék telke a szocializmusban! Sarkon fordultam és mentem reklamálni, utána tudtak adni egy egész tűrhető szobát.
2014. január 21.barátokkal járt itt
Finom, gyors és nagy adagok. Ugyan gyros szempontjából ízre persze vannak tőle finomabb vagy különlegesebb török éttermek, de aki siet, de mégis szeretne jól lakni, azoknak a Szeráj egy nagyon jó választás! A kiszolgálás nagyon hektikus, vannak nagyon szimpatikus és kedves kiszolgálók, vannak azonban olyanok, akiken látszik, hogy utálják a munkájukat.
2013. szeptember 23.barátokkal járt itt
A hely közel van a belváros főutcájához, könnyen és jól megközelíthető. Bár kicsit hangos általában a zene így beszélgetésre a benti hely nem alkalmas, de jó időben nyáron a kinti rész nagyon hangulatos. Az étel egész jó áron van, bőséges és finom. Az ital fogyasztás kicsit drága, de kárpótol, hogy a kiszolgálás kedves és figyelmes, csak sok vendég esetén kicsit lassú.