Aurora Hotel Miskolctapolca ★★★★

Aurora Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel MiskolctapolcaAurora Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel MiskolctapolcaAurora Hotel Miskolctapolca

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Az Aurora Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok (min. 2 éj)
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2014. január 1.gyerekekkel járt itt
Nyugodt, családias hangulatú szálloda. Ízletes ételek, megfelelő menüsor választék. A wellness széleskörű, nyugodt, pihenésre alkalmas. A személyzet rendkívül intelligens, kedves, segítőkész volt. (Személygépjárművünk megjavíttatásában önzetlen és gyors segítséget nyújtottak). Köszönjük, ha arra járunk, visszatérünk!
Kiváló 2022. április 19.a párjával járt itt
Kedves, jól képzett személyzet, bőséges ellátás, nagy ételválasztékkal, kellemes wellness - elemek. Talán a pezsgőmedence lehetne kicsit nagyobb.
Utcafronti szoba hangos (pedig még nincs is főszezon) és pont feljött a cigifüst a lent dohányzóktól.
Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is mennénk, szívesen reklámozzuk baráti, ismerősi körben.
Átlagos 2020. március 3.a párjával járt itt
3 éve töltöttünk legutóbb egy hosszú hétvégét a szállodában. Akkor nagyon tetszett, ez az első szálloda, ahova újra foglaltunk szállást. Az étterem nagyon jó, az ételek választékosak, frissek, és nagyon finomak. Extra köszönet, hogy a reggelinél a gyümölcslé is minőségi, nem egy vizezett vacak, mint a szállodák többségében.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 3.családjával járt itt
A hely kellemes, szép tiszta, jó elrendezésű és jó elhelyezkedése van közel a barlangfürdőhöz. A wellness rész nem túl nagy egy úszó medence és egy közepes méretű meleg vizes pezsgőmedence, valamint egy nagy finn szauna, egy infra szauna és egy sókamra található itt.
Kiváló 2015. október 20.kollégákkal járt itt
Könnyen megtalálható Miskolctapolca belterületén. Nem a legparkosabb környezetben fekszik,nem is túl közel a barlangfürdőhöz, de ezen kívül semmi hátrány nincs, csak előny. Igen ízléses, új berendezés, kényelmes ágyak. Igen hangulatos, jó wellness, mind a medencék, mind a szauna kiváló. Ekkora szaunát még nem is láttam.
Kiváló 2024. április 13.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában, ahol pazar ételválaszték várt minket, nagyon finom volt minden, udvarias kiszolgálás, a wellness szuper. A szoba tiszta volt, az egész szállodát finom illat lengi be, imádtam. Az ágy nekem puha volt, de másnak lehet ez jön be, az ágynemű patyolat tiszta, illatos.
2024. április 2.egyedül járt itt
A szobák rendben voltak,( bár nagyon meleg volt a szállodában, de ezt nem lehetett szabályozni) a reggeli és vacsora választék úgy szintén. Ami nem tetszett: az úszó medence hőmérséklete nagyon hideg volt, ill. az ünnepi hangulatnak már ami az étkezést illeti nyoma sem volt ( nem volt kalács, a sonka választék hiányos volt, másnap nem volt főtt tojás, torma )
Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Wellness részlegen lehetne egy kicsit javítani élményelemekkel,pl. :nyakzuhany, sodró folyosó. . .
Sajnos a meleg víz keringetése nem a legjobb,mivel kb 5 percig kellett folyatni a vizet,mire az a szobánkig elért. Ez víz takarékosság szempontjából nem igazán jó!
Amúgy mindennel , és mindenkivel nagyon elégedettek voltunk, és szívesen vissza mennénk!
2023. szeptember 16.a párjával járt itt
Főleg azért választottam ezt a szállodát, mert láttam, hogy van úszómedencéje. A vizére az volt írva, hogy 26-28 fokos, de nem volt még 23 fok sem. Nem tudtam benne úszni , mert hidegallergiám van, ami csalánkiütéssel jár, azaz piros hólyagok jelennek meg a testemen és viszketnek. A medencét különben alig használták ezen okok miatt.
Kiváló 2023. augusztus 13.a párjával járt itt
A szemelyzet segítőkész, figyelmes. A konyhafőnök és csapata zseniális, az ételek változatosak és nagyon finomak. Alapvetően mindennel elégedettek voltunk, viszont a szigetelés ráférne a hotelre, mind a folyosóról, mind az utcáról beszűrődött minden zaj csukott ablak mellett is.
Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaFagyöngy u. 2-4.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár