HakapesziM: Augusztusi április - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Augusztusi április

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat - az ország karanténban kuksolt.
No mindegy, végre lehet menni. A szálloda teljes mértékben felkészült a pandémia alatti működésre, a szokásos kézfertőtlenítő készségek minden folyosón, ajtónál. A recepción az alkalmazottak igen készségesek volt. Előbb érkeztünk mintsem, hogy elfoglaljuk a szobánkat, nosza, nézzük meg addig a bárt! Előzékeny fiatalember, széles italválaszték, pálinkák, pezsgő koktélok. Mivel a vacsoraidő még messze volt, úgy döntöttünk, az ebédet is a szállás éttermében költjük el. A minőségre nem lehet kifogás, de az étlap lehetne kicsit színesebb, bővebb.
Nos, itt az idő, lássuk a szobát! Az ágyon csókolózó, egymásba szívalakúan simuló törülköző - hattyúpár fogadott minket. Az erkélyről fejedelmi kilátás a hegyekre, alant a medence. Fürdőruha fel, lássuk a wellness részleget! A kinti medence inkább úszásra volna alkalmas, ejtőzni benne túl hideg. Belül, egy másik valamivel melegebb, sekélyebb, ott már gyerekek is pancsolhatnak. Egy pezsgőmedence, ez már kellemes hőmérsékletű, a lustálkodni vágyóknak. Külön szauna részleg.
A reggel és vacsora svédasztalos, kiváló minőség és választék, a reggelihez még pezsgő is volt.
A közelben minden elérhető, számtalan étterem, fürdő, és a méltán híres Barlangfürdő is kb. 10 perc sétára van. Amit esetleg hiányoltunk, egy játszóház a gyerekeknek.
Szép volt, kellemes volt, csak rövid.

Étkezés:

Augusztusi április  - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Augusztusi április  - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Szeretnéd követni HakapesziM felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

2019. december 31.
A szálloda közel van a Barlangfürdőhöz. Nagy, zárt parkolója van, amit ingyenesen lehet használni, ez is pozitívum. A szálloda berendezése, a karácsonyi, ünnepi dekoráció hangulatos, otthonos volt. A személyzet figyelmes, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Mi hétköznap voltunk, ehhez képest a...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Februári akció előlegfizetés nélkül (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-14 - 2021-02-28
 - Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-07-01