Hotel Kitty Miskolctapolca ★★★

Hotel Kitty Miskolctapolca
Hotel Kitty MiskolctapolcaHotel Kitty Miskolctapolca
Hotel Kitty MiskolctapolcaHotel Kitty Miskolctapolca

Hotel Kitty Miskolctapolca bemutatkozása

A miskolctapolcai Barlangfürdő közvetlen közelében várja vendégeit a Hotel Kitty. A wellness szolgáltatásokat is nyújtó hotel háromcsillagos kényelemben és kiszolgálásban részesíti az ide látogató vendégeket. Kastélyszerű kialakításával és fás-erdős környezetével remek pihenőhely lehet.

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Kitty Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2019. október 9.a párjával járt itt
Csodás környezetben, közel a barlangfürdőhöz, kedves, családias szálló. Nagyon finom a főztjük, kedves, figyelmes a személyzet. Nyári melegben voltunk, s jól esett, hogy a szobában klíma működött.
Külön emlékezetes volt, hogy ottlétünk épp párom születésnapjára esett, s ezt az esti vacsoránál egy tortával és pezsgővel ünnepelhettük meg a szálló meglepetéseként.
Hotel Kitty Miskolctapolca - Külső képHotel Kitty Miskolctapolca - Külső kép
Kiváló 2018. február 17.a párjával járt itt
Szuper, csendes környezetben elhelyezkedő hotel csak ajánlani tudnám mindenkinek. A wellness részleg kiváló a szauna egy hosszú nap után nagyon jól tud esni és szauna után meg lehet mártózni a medencében is ez nagyon pozitív. A személyzet nagyon kedves, a szobák nagyon tiszták erre a személyzet nagyon ügyel mivel mindennap kaptunk takaritást a szobánkba.
2018. január 2.a párjával járt itt
A szálloda a szoba tiszta kényelmes. Nagyon meleg volt a fűtést nem lehetett szabályozni. A welness rész kicsi csak egy jakuzzi és 2 szauna van. nem volt mindig használható a jakuzzi szauna nem volt bekapcsolva várni kelett még felmelegszik. Az ételek finomak voltak. A reggeli nagyon változatos sokféle, viszont a vacsora kétféle ételből állt.
Hotel Kitty Miskolctapolca - Külső képHotel Kitty Miskolctapolca - Szobák
Kiváló 2017. június 21.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van . Közel a Barlang fürdőhöz . A személyzet abszolút vendégcentrikus . A szállás gyönyörű és tiszta .
2016. szeptember 16.a párjával járt itt
2016 szept. 4 - 6 között 2 éjszakát töltöttem feleségemmel a szállodában. A korai érkezés ellenére barátságosan fogadtak, azonnal megkaptuk a szobánkat. A szoba elegánsan, ízlésesen volt berendezve, a fürdőszobában minden működött, ami nem túl gyakori. A félpanziós ellátással teljesen elégedettek voltunk, a reggeli választéka megfelelő és friss, a vacsora bőséges volt.
2016. március 17.a párjával járt itt
A szállodában jól éreztük magunkat,elhelyezkedése kiváló,remek kiindulópont kirándulásokhoz,kisebb sétákhoz a parkban. Gyenge pontja az étterem, ezen belül is a vacsora, nekünk nem ízlett,de úgy láttuk,hogy mások is reklamáltak,kiszolgálás nehézkes,többször kellett szólni egy pohár italért.
2016. január 31.gyerekekkel járt itt
Azért is választottuk a családdal a Hotel Kitty-t, mert nagyon közel helyezkedik el a miskolctapolcai Barlangfürdőhöz. Utólag sem bántuk meg, bár nem voltunk tökéletesen megelégedve. A jacuzzi lehetne nagyobb, a szobában csak az ágyra lehetett leülni, de nem sok időt tartózkodtunk itt, inkább kirándultunk.
Gyenge 2016. január 29.családjával járt itt
A szobáról:
A 3 személyes szoba kicsi. Nincs egy szék, csak az ágyra lehet ülni. A konnektor lóg a falból. A szoba trezort nem tudtuk kinyitni, nem müködik a megadott kód. Nincs egy sörnyitó, de üveges sör van a minibárban. Aludni csak akkor lehet, ha hulla-fáradt az ember. A légtechnika nagyon hangos, viszont sültkrumpli szagot áraszt.
2016. január 3.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,a barlangfürdő nagyon közel van a hotelhez. A hotel tiszta. Tetőtéri szobát kaptunk, ahol rossz volt a kozlekedés,az előszobában rossz a világítás, kevés az akasztó a szekrényben. Folyosón mindig érezni lehetett a konyha "illatát". Az ételek az első nap kvételével nagyon finomak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 29.a párjával járt itt
Nyeremény volt a három nap amit Miskolctapolcán a Hotel Kitty-ben töltöttünk.
Nagyon jól éreztük magunkat,kevésnek bizonyult a három nap!
Mindennel meg voltunk elégedve. Figyelmes kedves volt a személyzet. Az ételek isteni finomakvoltak. Csendes nyugodt szép a környezet. A szoba tiszta pedáns,szépen berendezett.
Egyszer még biztosan visszatérünk! :)