Halászcsárda Mohács
7700 Mohács, Szent Mihály tér 5.

Halászcsárda Mohács a térképen

Wellness csomagok Mohács városában

Halászcsárda Mohács vélemények

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
A Halászcsárdában egy ablak melletti asztalnál foglaltunk helyet, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Dunára. Ottjártunkkor nagyon kevesen voltak az étteremben, csendes, kedves kis hely. Sikerült megőrizni a csárda-jelleget, a székek, a függönyök, a „kockás” terítők, valamint a falakon sorakozó busóálarcok, halászhálók mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a betérők egy hagyományos csárdában érezhessék magukat.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
Busójárás alatt éhesen vetődtünk be az első utunkba eső étteremben ahol egy jó halászlé reményében szívesen invitáltak is bennünket. Egy nagyon kellemes asztalt kaptunk, Dunára néző kilátással. Az Halászcsárdában kevesen voltak, pincér viszont aránytalanul sok. A halászlevet gyorsan megkaptuk, de az ize és a menyisége hőmérséklet átlag alatti.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Halászcsárda már nevében is kínálja a halászlét, aminek nagy rajongói vagyunk. Célzottan, egy dunai halászlé elfogyasztásáért utaztunk ma 80 km-ert. És sikerült! Igen sikerült elfogyasztanunk a legrosszabb minőségben elkészített halászlét (már ha az felszolgált ételt annak lehet nevezni). Íztelen piros lében úszó 2 db izesincs halszelet.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2014. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. november 3.
Az étterem kongott az ürességtől, egy pár fős csoporton kívül csak a mi 13 fős csoportunk tartózkodott az étteremben. Egyetlen pincér szolgálta ki a vendégeket, aki folyamatosan elnézést kért, hogy mindenre várni kellett, "de sajnos csak egyedül vagyok". Az italokat is már nagyon későn kaptuk meg, de a halászlére 1 órát kellett várni, és az egyéb ételek is nagyon lassan érkeztek meg.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Nagyon finoman főznek! A kiszolgálás és az étel minősége Kiváló volt! Csak ajánlani tudom! Remek kilátás van a Dunára és ez már már megfizethetetlen. A legfinomabb étel amit csak ajánlani tudok az a halászlé. Isteni volt. Már régebben kóstoltam a sülteket és leveseket de egyikben sem kellett még csalódjak. Ez a hely pont ideális egy kellemes kis ebédhez a pároddal.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 11.
A Mohácsi halászcsárda pozicionáltsága igen kedvező, gyönyörű kilátás nyílik a Dunára. Az atmoszféra kellemes, csárdás, a falakon többek között busóálarcok. A kiszolgálás kiemelkedően jó, a halászlé is igen sikerült, a haltepertő finom, friss, a fokhagymás csuka is remek, a fokhagyma sem állott, mint annyi helyen. Szerettünk itt lenni, ha tehetjük, még jövünk.

Legnépszerűbb csomagok Mohácson és környékén
Siesta Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.16. - 2022.01.02.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.31.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
6 nap/5 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.20.
Palatinus Grand Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.854,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.07.16.

Szállodák Mohács környékén
Ametiszt Hotel Mohács
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Mohács
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Mohács
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Halászcsárda MohácsX