Centrum Panzió Mohács

Centrum Panzió Mohács
Centrum Panzió MohácsCentrum Panzió Mohács
Centrum Panzió MohácsCentrum Panzió Mohács

Centrum Panzió Mohács bemutatkozása

Családi működtetésű panziónk Mohács szívében, a sétálóutcában található, éttermek, kávézók, üzletek között, a főtértől és a Duna-parttól 200-200 méter távolságra.
A panzió igényesen ötvözi a 250 éves kereskedőház izgalmas adottságait korunk ízlésvilágával, ahol a kényelem, a családias légkör és a vendégszeretet biztosítja az itt eltöltött napok kellemes hangulatát.

Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
04.23-07.18.
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Centrum Panzió Mohács vélemények

Kiváló 2016. február 27.barátokkal járt itt
Busójárás idejére foglaltam itt szobát. 2015 nyarán több mohácsi szálláshelyre elküldtem kérésemet, ha meglesz a 2016-os csomag ára, kérek ajánlatot. Egyedül innen válaszoltak és kaptam sok jótanácsot is, ami alapján választhattam időpontot. Kellemes előzmények, kellemes fogadtatás után, tiszta, szép szobát kaptunk.
Centrum Panzió Mohács - Belső
Kiváló 2015. február 6.kollégákkal járt itt
Munkavégzés céljából látogattunk Mohácsra ezen a héten (2015. 02. 03-06), kollégáink javaslatára foglatunk szállást, akik a megelőző hetet töltötték ott. A szállással nagyon meg voltunk elégedve, tiszta, rendezett és otthonos szobát kaptunk. Vacsoránkat partnerüknél, a kb.
Kiváló 2014. március 27.egyedül járt itt
Kellemes kis panzió a város szívében - mindenhez közel. Szép, tiszta, új szobák, jól berendezve. A reggeli is jó és bőséges volt (csak a kávé nem ízlett). És ehhez még gyönyörű tavaszi idő is társult. Kár, hogy csak egy napot töltöttem ott, így a Csele-patakig nem jutottam el - de az mindenhonnan messze van. A Volánbusz expresszjáratával Budapestről 3 óra alatt lehet odaérni.
Centrum Panzió Mohács - Szobák