Duna Vendégház Mohács

Mohács és környéke
a 9 mohácsi szállás közül
Vendégház

3Szolgáltatás
Ponty Poronty Vendégház Nagybaracska - Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
Pihenés áprilisban, májusban, júniusban, júliusban
2024.07.10-ig
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Duna Vendégház Mohács vélemények

2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Kedvesen felújított vendégház a Duna partján. Egyszerűen, de kényelmesen berendezett apartmanok centrális, mégis csendes helyen. Parkolás az udvarban. 100-200m-re kerékpár és kajak/kenu kölcsönző. A környéken szép ártéri erdők, holtágak vannak.
Étkezés:önellátás, viszont nagyon ajánlom a házigazda borait:sok villányi elbújhat mellettük! A gazda szívesen és nagy szakértelemmel beszél borairól.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. november 3.csoporttal járt itt
A vendégház előnye, hogy nagyon jó helyen van, közel a városközponthoz, és aránylag közel a fürdőhöz. Az apartmanok kényelmi szempontból különböznek, van amelyik tágas, van amelyik nagyon kicsi, van ahol nem lehet a szekrényekbe pakolni, van amelyikben tágas, kényelmes a fürdőszoba, van amelyik nagyon szűkös, igen kicsi a zuhanykabin.
2014. január 16.családjával járt itt
A vendégház nagyon jó helyen, a városközponthoz közel, a Duna-parton található. A régi, hangulatos házban kialakított külön bejáratú lakrészek jól felszereltek, tiszták, kényelmesek. Ajánlom azoknak, aki pár éjszakára keresnek szálláshelyet, ahol egy mozgalmas nap után ki tudják pihenni magukat.