Thermál Panzió Mórahalom Mórahalom ★★★

Thermál Panzió Mórahalom Mórahalom
Thermál Panzió Mórahalom MórahalomThermál Panzió Mórahalom Mórahalom
Thermál Panzió Mórahalom MórahalomThermál Panzió Mórahalom Mórahalom

Thermál Panzió Mórahalom Mórahalom bemutatkozása

Mórahalom a Dél-Alföldön, a megyeközponttól, Szegedtől 21 km-re elhelyezkedő, dinamikusan fejlődő 5700 lakosú kisváros. 30 km-re a román, 12 km-re a szerb-montenegrói határtól, 178 km-re Budapesttől, a megépült M5-ös autópályától 12 km-re. Az 55-ös főút mentén Szegedtől csupán 15 percre található.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Thermál Panzió Mórahalom Mórahalom vélemények

Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt, és mindig maximálisan elégedettek voltunk! A panzió legfőbb értéke a barátságos, családias légkör, a személyzet kedvessége, udvariassága, odafigyelése. Szép, kulturált környezet, tisztaság, kiváló strandolási lehetőség felnőtteknek és gyermekeknek egyaránt. Az ár-érték arány teljesen rendben van .
Kiváló 2016. március 16.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk a mórahalmi thermál panzióba, mindig nagyon kellemes az ott töltött idő. Kedvesek a recepciósok, a takarítók. Sajnos a szőnyegpadló kopott, foltos ezért adtam a tisztaságra csak 4 szívet. A Varga csárdában a reggeli ill. vacsorára választható ételek palettája megfelelő, a pincérek udvariasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 5.barátokkal járt itt
Sokadszorra pihentünk év végén a Thermál Panzióban, mint régi visszatérő törzsvendégek :) Az év végi ünneplés fénypontja mikor itt pihenjük ki fáradalmainkat, barátainkkal együtt lehetünk, kellemes társaságban.
Thermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Külső képThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Külső képThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - WellnessThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Külső képThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Külső képThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Medence/kertThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Külső képThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - BelsőThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Medence/kertThermál Panzió Mórahalom Mórahalom - Wellness
Kiváló 2014. december 31.barátokkal járt itt
Ismét eltelt egy év, és mi ismét itt pihentük ki magunkat. Ez az a hely, ahol lenni jóóó. Mi már több éve ide járunk, de nem csalódtunk. A személyzet maximálisan figyeli a gondolatunkat is, a szobák kényelmesek, tiszták, a fürdő karnyújtásra, reggeli választékos. A vendégkör már ismerősként üdvözli egymást.
Kiváló 2014. június 8.a párjával járt itt
Már 4-ik éve ide járok a férjemmel minden nyáron pihenni. Legnagyobb elismeréssel tudok beszélni a panzióról, kedvesek udvariasak az ott dolgozók, tiszta, kulturált a szoba, az ágyak nagyszerűek mivel memória matraccal rendelkeznek. Mióta ajánlottam a kolléganőmnek azóta már Ők is 3 gyerekkel másodszor is ide mennek nyaralni.
Kiváló 2014. február 3.a párjával járt itt
Hosszú évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Először egy neves utazási iroda katalógusban figyeltem fel a helyre. Most már lányaim egyedül is szívesen mennek, mert a fürdőt folyamatosan fejlesztik. Budapestről max 1,5 alatt megközelíthető. Most pár hónap alatt két hétvégén is sikerült kikapcsolódni.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
2014. január 19-24-ig 6 csodálatos napot töltöttünk el a Termál Panzióban barátainkkal együtt. Mindennel meg voltunk elégedve. Ha szőrszál hasogató lennék csupán apró ,említést sem érdemlő, jelentéktelen dolgokat kifogásolhatnák mint pl. a tv. -t az egyik szobában az ágyból rosszul lehetett látni, mert az ajtó fölött van elhelyezve,de mi nem tévézni mentünk.
Kiváló 2014. január 29.gyerekekkel járt itt
A fürdő összes medencéjével ,szaunáival,étkezési lehetőségeivel kiváló! Tisztaság és rend uralkodik mindenütt,az alkalmazottak udvariasak és segítőkészek. A büfék ételei finomak és elérhető áron kaphatók. Gyermekeim kedvence a két beltéri csúszda, és a szaunák, de nyáron a kültéri csúszdát is örömmel használják. Míg a mi kedvencünk a hullámmedence.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, család - barát hely ! Kellemes, kulturált környezetben, kulturált kiszolgálásban lehet részük, ha Önök is ezt a panziót, termálfürdőt választják kikapcsolódásuk céljából. Könnyen megközelíthető, kényelmes és közeli autó parkoló, ami zárt és kamerázott, kedves és figyelmes kiszolgálás.
Kiváló 2013. április 18.gyerekekkel járt itt
Idestova 10 éve járunk Mórahalomra barátainkkal minden év decemberében. Ez nem véletlen, hogy ilyen hüségesek vagyunk a Panzióhoz, családias, csendes, a személyzet maximálisan a vendégekért van, itt biztos a pihenés. Kényelem szempontjából maximálisan elégedettek vagyunk, mivel a fürdőt egy ajtó választja el,igy kényelmes az átjutás.