Andi1970

Andi1970 adatlapja

Regisztráció2014.02.02
Utoljára itt2024.03.31

Kiváló 2024. március 31.a párjával járt itt
Balatoni halsütőt kerestem az Északi parton Füred után és top helyként hozta. Lehet, hogy rossz napot fogtam ki, de nekem óriási csalódás volt a sült hal. Rendelés előtt is láttam, hogy nem aranyos az elkészített hal, de gondoltam az enyém más lesz, hát tévedtem. A keszeg túl lett sózva, és igen tudom sótlanul milyen, de én aki iszonyat sósan étkezem nem tudtam megenni.
Kiváló 2015. április 9.a párjával járt itt
Keszthelyen még eddig csak nyáron jártam, úgy 10 éve lehet, akkor más arcát mutatja nyüzsgő, de most márciusban ráadásul hétfői napon kihalt a város. Étteremre idő hiányában és anyagilag sem gondoltunk, olcsó de mégis finom ételre vágytunk. A megszépült főutcában gondoltuk majd lesz gyorsétteremlánc, de tévedtünk.
2015. április 14.családjával járt itt
Tatai kirándulásunk alkalmával voltunk a csárdában. Igazán gyorsan fel vették a rendelést, bár sokan voltak hamar megérkezett az ital. Az ételre várakozni kellett, de az idő gyorsan telt, a melegítő napsugarak és a panoráma miatt ültünk be. Ízletes, házias volt az étel, a saláta friss, talán a kenyér lehetett volna frissebb, melyet a leveshez kínáltak.