Galéria Étterem Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Galéria Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Átlagos 2018. július 17.a párjával járt itt
Nagyon kedves kiszolgálás, hangulatos terasz. Az ételek gyorsan elkészültek, de égett volt mindkettőnké és úgy tűnt, mintha fagyasztott lett volna.
Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Szombat délután párommal amikor már az ebédidőnek vége, nincs már zsúfoltság, beültünk a Minerva hotel éttermebe, amit gyönyörűen felújitottak. Kedves kiszolgálás es ajanlás volt a pincér részéről, az ételek rendkívűl finomak voltak, es bőséges adagot kaptunk pedig lazacot kértünk. Szívből ajánlom masnak is ezt a helyet.
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Az étterem szülővárosomban található, amely idén tavasszal lett felújítva, nagyon dizájnos fiatalos modern lendületet kapott, igazán megnyerő lett. De ami teljesen kifogástalan, és ami már többször is visszacsábított minket, az a gasztronómiai kulináris élvezetek kavalkádja :) Ugyanis az itt dolgozó séf egy igazi mester a szakmájában.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 5., csoporttal járt itt
Tavasszal voltunk először ebben az étteremben. Azóta többször is ebédeltünk, vagy vacsoráztunk itt. Maximálisan meg voltunk mindig elégedve az ételek minőségével, a felszolgálok kedvességével és szakértelmével. Maga a hely is gyönyörű. Voltunk már itt a férjemmel, családdal, barátokkal is.
Kiváló 2016. május 31.barátokkal járt itt
Baráti vacsora, vagy gyors menüs ebéd, a belvárosban.
Mindig finom és friss az étel, az adagok "emberesek". A szakács nem riad vissza az egyéni kérésektől :)
A kiszolgálás kifogástalan. Nemrég felújították az éttermet és így még szívesebben étkezik itt az ember. Modern lett és kellemes. Külső munkák is folynak,talán a kiülős részt is felújítják.
Mindenkinek ajánlani tudom, hogy próbálja ki az éttermüket!
2016. május 29.családjával járt itt
Az étteremben többször megfordultam már. Gyönyörűen felújított, igényes hely lett, az ételek ízletesek, A választék bőséges, de ezzel ellentétben a borkínálat nagyon kicsi. (a pincér szerint kimérve van vörös és fehér. . . nos, ő egy kicsit sok volt)Az étterem hangulata kellemes és az árak is elfogadhatóak.