LaManga3 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg LaManga3 értékeléseit!

Olvasd el LaManga3 étterem értékeléseit!

Kiskőrös = Korzó Kávézó -

Petőfi Korzó Kávéház Kiskőrös

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Ha Kiskőrösön járunk, akkor mindig betérünk a Petőfi Korzó Kávézóba meginni egy finom kávét. Nálunk ez rituálé szinte. Nagyon tetszik a hely hangulata, mind bent, mind a terasz varázsa.
Ide bármikor szívesen betérünk.
Szívből ajánlom bárkinek.
Szülinapi vacsi barátokkal -

Fehér Rózsa Fogadó étterme Sopron

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
2. jára jártunk itt barátokkal szülinapot ünnepelni. A kivizöld dízájn és színvilág nyugodtságot sugároz, a hely kellemes, hangulatos. Az ételek ízletesek, édesburgonyás köretet ezidáig nem találtam sehol, itt annyira finoman van elkészítve, enyhèn fűszeres bundában, bátran ajánlom mindenkinek. A limonádé ebben a hőségben pedig igazi hűsítő.
Spontán ebéd a hajón kellemes nyárvégi időben -

Hajó Étterem Győr

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Ajánlásra betévedtünk vasárnap egy finomat enni, csak úgy spontán. A pincérek elég gyorsan hozták a rendelt ételeinket, amelyek nagyon finomak voltak. Látványos tálalás, kellemes ízek és bőséges adag. A hajó nyitott részén ültünk, szép kilátás és nyugalom áradt az egészből. Bátran ajánlom másnak, minden tekintetben elégedettek voltunk a párommal.
Késő delutáni ebéd kettesben -

Galéria Étterem Mosonmagyaróvár

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Szombat délután párommal amikor már az ebédidőnek vége, nincs már zsúfoltság, beültünk a Minerva hotel éttermebe, amit gyönyörűen felújitottak. Kedves kiszolgálás es ajanlás volt a pincér részéről, az ételek rendkívűl finomak voltak, es bőséges adagot kaptunk pedig lazacot kértünk. Szívből ajánlom masnak is ezt a helyet.
Egy gyors ebéd a Malomcaféban -

Malom Cafe Mosonmagyaróvár

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 23.
Gyors gondolat, gyors döntés és választás: Malomcafé ebédidőben. Nagyon finom volt a 2 fogásos ebédünk, modern szervírozással. Az adag pedig pont elegendő. A kávé isteni, főleg a speciális csak náluk kapható kávé fehér csokival. Ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy modern, dízájnos helyen enni egy finomat! A kiszolgálás is gyors volt és udvarias.
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Születésnapot ünnepeltünk 3-asban, mindenki mást evett: halászlé, bakony, libamell és lazac. Mennyei ízvilág, és bőséges adag. Nagyon szívesen látogatunk el ide mert mindig nagyon ízletes az étel, az adag óriási és árban is tökéletes. Remek a hangulat, kedves a kiszolgálás. Bárkinek szívből ajánlom.
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Sopronba látogattunk és barátokkal együtt egy gyors, finom ebédet szerettünk volna elfogyasztani. A hely hangulatos volt, az étel mennyisége és minősége kifogástalan, az adag bőséges. Az étlapi megfogalmazás vicces, nem mindennapi. Egyedül az italrendelés felvétele némi lassúsággal zajlott, de szerencsére aztán felébredtek a fiatalok.
Szülinapi ebéd a családdal -

Sári Csárda Dunakiliti

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hely hangulata kíváló, kint ültünk a teraszon, kilátással a dunára, mellette zöldövezet. Mivel másfél éves kislánnyal voltunk, így tökéletes volt arra hogy tudjunk várakozás közben sétálni, és a játszótéren játszani. A játszótér pazar, sok-sok választási lehetőséggel, a kislányomnak nagyon tetszett.
Baráti pizzazás foci EB szurkolással -

Bella Italia Restaurant Siófok

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Nagy élmény volt újra itt enni egy igen finom pizzat és inni egy remek isteni ringloszilvás limonádét. Barátokkal látogattuk meg a helyet, miközben az EB-t több tv-ről figyelemmel kisérhettük.
A kiszolgálás gyors, udvarias és figyelmes volt annak ellenére hogy telt ház volt.
A hangulata továbbra is remek.
Ajánlom mindenkinek a helyet.
Barátokkal egy kis Piroskás este -

Piroska Csárda Siófok

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Baráti házaspárral látogattunk el a helyre. Rendkívüli kedvességgel fogadtak bennünket, a kiszolgálás tökéletes, az étel pedig rendkívül ízletes volt számunkra. A hét ajánlatát fogyasztottuk, első blikkre kevésnek gondoltam az adagot, de végülis jól laktunk mindannyian. Kiemelném hogy egy jó nagy játszó helyiség van a gyermekek számára benti kis csúzdával, sok-sok játékkal.