Halászkert Vendéglő Mosonmagyaróvár

Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Halászkert Vendéglő Mosonmagyaróvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 31.családjával járt itt
A hely egész olcsó, átlagosnak mondanám, itt ott kicsit lepukkadt. A kaja egész jó, sok is, asztalunk kicsit mocskos volt :D Személyzet udvarias, sebessége átlagos :D Asztalt foglalj előre ha mész oda mert sokan járnak oda. Szerintem ezért is nem volt idő lepucolni akkor a mi asztalunkat :D Isten igazándiból annak ajánlom aki csak enni akar valami kis egyszerűt olcsón és nem a filliflancos éttermet kedveli, de ajánlom!
Halászkert Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/italHalászkert Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/italHalászkert Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 13.barátokkal járt itt
Minden ahogy kell lenni...finom és bőséges ételek...személyzet figyelmes és udvarias...kellemes környezet.
Kiváló 2016. november 23.barátokkal járt itt
Születésnapot ünnepeltünk 3-asban, mindenki mást evett: halászlé, bakony, libamell és lazac. Mennyei ízvilág, és bőséges adag. Nagyon szívesen látogatunk el ide mert mindig nagyon ízletes az étel, az adag óriási és árban is tökéletes. Remek a hangulat, kedves a kiszolgálás. Bárkinek szívből ajánlom.
2016. május 17.a párjával járt itt
Nagyon sokszor voltam már ezen a helyen, barátokkal, céges rendezvények kapcsán, vagy a párommal. Bőséges a kínálat. A pincérek kedvesek, a kiszolgálás nagyjából gyors. Ami talán negatívum, hogy az étlap már évek óta ugyanaz, nem újul meg, pedig nem ártana néha új ízeket látni rajta.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 1., kollégákkal járt itt
Az étterem a Mosoni Duna partján található, szép környezetben. Rendszeresen járunk ebbe az étterembe, férjemmel, gyerekekkel, barátokkal, kollégákkal. A pincérek kedvesek. A kiszolgálás viszonylag gyors. Az ételekből nagy a választék. Sok mindent kóstoltunk már , szinte soha nem csalódtunk. Az adagok bőségesek.
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Először jártunk az étteremben, de ha legközelebb erre járunk, biztos ismét betérünk. 8 órás út volt mögöttünk és még legalább 3 órás út állt előttünk. Gondoltuk megvacsorázunk valahol. Szerencsés helyen álltunk meg. Meglepően gyors kiszolgálásban volt részünk. A felszolgáló figyelmes és udvarias volt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Az étterem kert hely
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
2014. december 12.családjával járt itt
Már többször jártam ebben az étteremben,jó a kiszolgálás,nagy adagok pörögnek a pincérek,lesik a vendég minden kívánságát,de azért van 1 kis - is a sok jóban. Itt a környéken létezik 1 szigetköz kártya,amivel kedvezményeket lehet kapni a környéken sok helyen,nem nagy valami általában 10% de 10-20 ezer Ft-nál már 1 kaja ingyen van,de valahogy mindig kibújnak,hogy a vendég megkapja ezt a kedvezményt,vagy csak 4 főre szól,vagy csak 15 ezer Ft.