Simbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár

4,1
a 40 mosonmagyaróvári étterem közül
étterem, bár, vendéglő
Simbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár
Simbad Hotel Restaurant & Bar MosonmagyaróvárSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Simbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
Finom ételek, udvarias kiszolgálás, hangulatos hely, élőzenével. Többször jártunk már ott, szívesen ajánlom másnak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 28.barátokkal járt itt
A hely drága, de igényes, nagyon szép belül és kívül. A szállodai részben nem voltam.Az ételek finomak és nagyon dekoratívak. Kiszolgálás jó.Kedves, szép, fiatal rövid szoknyás lányok a kiszolgálóink. A termál fürdő mellett található egy központi helyen. Rendezvények hétvégén. Ajánlom mindenkinek.
Simbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - Belső
Kiváló 2016. május 31.barátokkal járt itt
Baráti társasággal vacsoráztunk itt, egy alkalommal. A belvárosban van az étterem, a parkolás kicsit nehézkes. Az étterem, rendezett, tiszta, modern és gyakran van élőzene is. A teraszon foglaltunk helyet. A vacsora finom volt, friss alapanyagokat használtak hozzá. Koktélt is kínálnak az itallapon, hát kipróbáltuk. Ebben sem csalódtunk.
2016. május 26., kollégákkal járt itt
Elegáns, színvonalas étterem.
A teraszon jólesik meginni egy kávét vagy koktélt.
Az ételek viszont átlagosak.
Kicsi adagok, átlagosnál magasabb árak.
Összességében viszont szivesen térek be ide legközelebb is
Átlagos 2016. április 15., kollégákkal járt itt
Ha a belvárosból a Termálfürdő felé vesszük az irányt, a Lajta-patakon átkelve a Termálfürdő utcájának elején találjuk a Sinbadot, amelynek földszintjén étterem és kávézó, míg az emeleti szinteken egy 3 csillagos szálloda található. Ránézésre családi vállalkozásnak tűnik, s maga az épület is inkább egy többszintes családi házból kialakított panzió benyomását kelti.
Simbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - Külső képSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - BelsőSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - EgyébSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - BelsőSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - Étel/italSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - BelsőSimbad Hotel Restaurant & Bar Mosonmagyaróvár - Egyéb