Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár ★★★★

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Vízpart utca 6.

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár a térképen

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár értékelése:

4. helyezett a 22 mosonmagyaróvári szállás közül
193. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár bemutatkozása

Mosonmagyaróvár szívében, csendes, nyugodt környezetben, a Lajta partján található a Hotel Lajta Park. A város nevezetességei, múzeumai, szórakozóhelyei, sétáló utcája, vásárlási lehetőségei gyalogosan is könnyedén elérhetők.

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár képei

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár

Hotel Lajta Park Mosonmagyaróvár vélemények

frederico TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belvárosban fekszik a szálloda . A parkolás kicsit nehézkes mert a szálló előtt fizetős parkoló van a saját a Kórházutcából nyílik. Az épület a Malomági Lajta mentén terül el egy zöld félszigeten. A folyó partján hangulatos székek és asztalok várják az ideérkezőket. A személyzet kedves és segítőkész. A szobák tágasak és jó elhelyezkedésűek.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mosonmagyaróváron munkaügyben jártunk, és nagyon pozitív véleményünk alakult ki erről a szállodáról. Az előző alkalommal az árban ugyan kedvezőbb, de sokkal kevésbé meggyőző Aqua Hotel Thermalban voltunk. Itt az egyágyas szoba 24ezer Ft-ba került reggelivel, az Aquában majdnem 10ezer Ft-tal kevesebb.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 2.
Jó elhelyezésú szálloda, város koszpontjába, mindenhová el lehet sétálni, szépen és jól felszerelt szoba, tiszta,kiváló étel kínálat a menu ajánlatából is, wellnesz részleg jól felszerelt,a jacuzy vize kicsit hideg volt, da a szunák pótolták a felmelegulést,hotelnak saját parkolója van. . . . kitunó
Legnagyob élménye a kis Viviennek vol a vadkacsák etetése.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
Egy nagyszerű szállás, mennyei ételek, barátságos személyzet. A város szívénél egy valódi 4*-os szálloda, ahol igazán vendégnek érezheti magát az ember és azt kapja -vagy többet- kap amiért fizetett. A személyzet végtelenül rugalmas, barátságos és kedves, a szobák tiszták és tágasak, a reggelik változatosak a vacsorák férfi szemmel is úgy egészségesek, hogy igazán finomak és laktatóak!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Három kellemes napot töltöttünk Mosonmagyaróváron és a Lajta Park Hotelt választottuk szálláshelyül. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek is finomak voltak, bár a félpanzió keretein belül csak kétféle menüből lehetett választani. (Két gyerekkel voltunk és volt amikor nem talált mindenki számára megfelelő fogást.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel itt töltöttük az év utolsó napjait.Csodálatos élménnyel gazdagodtunk.A szálloda és a személyzet kiváló volt.Gyönyörű csendes környezetben élvezhettük ezt a három napot.Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak.A személyzet mindent megtett annak érdekébe,hogy a lehető legjobban érezzük magunkat.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Itt töltöttük a szilvesztert a férjemmel. Gyönyörű hely,nagyon jó kiszolgálás. A személyzet mindent megtett annak érdekében,hogy a lehető legjobban érezzük magunkat. A wellness részleg is kiváló. A szobák tiszták és igényesen felszereltek. A szálloda előtt csordogáló patakban a vadkacsákat lehet látni,akik egy picit sem félnek a vendégektől.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 19.
Márciusban töltöttünk el párommal egy wellness hétvégét itt. Csodálatos volt, mint a szállás, mint a személyzet, a környezet és az ételek is finomak voltak. Az ott dolgozók kedvessége és segítőkészsége nagyon jól esett nekünk. Mindent köszönünk és reméljük, hogy találkozunk még. Csodás város és csodás hotel. Bátran ajánlom bárkinek!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben elégedettek vagyunk az ellátással, a személyzet kedves és segítőkész,a vacsorák fantasztikusak voltak, a szoba kényelmes, a szálloda és a környék csendes és szép.
Nagyon jó benyomást keltettek és színvonalas kellemes kikapcsolódást biztosítottak!

Köszönjük!

Üdvözlettel: Habán Tamás

Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 16.150 - 16.825,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.06-ig
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 19.061,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.975 - 4.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 15.739,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.07-ig

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Napi árak (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással