balance

balance adatlapja

Regisztráció2013.09.12
Utoljára itt2015.08.26

Gyenge 2013. szeptember 13.a párjával járt itt
Augusztus elején voltunk párommal az Oxigén hotelben. A környezet gyönyörű a szálloda szép. . . ez volt az első benyomásom. Ha belegondolok, hogy ez egy 4*-os szálloda, akkor az étkezések egy finom menzás koszthoz állnak közel. Reggelinél vacsoránál vadászni kell az evőeszközt. A wellness részleg gyönyörű és hangulatos.
Kiváló 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el egy csodálatos hosszú hétvégét, azonban bárkinek nyugodt szívvel ajánlom a helyet, családosok és a párosan érkezők egyaránt nagyszerűen érezhetik magukat. A hotel figyel a részletekre, hogy mindenki jól érezhesse magát, a gyerekeket programok várják a étkező helyiségek és a személyzet is felkészült, mégsem kell zavaró gyerekzsivajtól tartani.
Ajánlom bárkinek, aki 3 csillagról is lecsúszó szállást és kiszolgálást szeretne 4 csillag áráért! -

Hotel Kamilla Balmazújváros

Szörnyű 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
2 pozitívum jut eszembe, hogy a hotel által nyújtott csomagban foglalt Kamilla wellness és gyógyfürdő csodálatos hely kivételesen kedves és segítőkész személyzettel. Ajánlom bármilyen korosztálynak! Egyetlen végtelenül pozitív emlékem (június 26-án éjjel történt), a recepciós apró előzékeny figyelmessége volt.