Andrási Pékség Nádudvar

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Andrási Pékség Nádudvar vélemények

Kiváló 2019. július 15.barátokkal járt itt
A művelődési házban néztük meg nagyon kedves ismerősünk kiállítását. A festmények gyönyörűek voltak, témában és megjelenítésben is. Megéheztünk, útba esett és csábított a pékség. Választottunk a pogácsák közül, frissek és ízletesek voltak. Péksüteményből is bevásároltunk, vittünk kóstolót a családtagoknak. Gyors kiszolgálás, korrekt árak, köszönjük.
Átlagos 2019. július 14.egyedül járt itt
Az András pékségben lefegyverzően kedves a kiszolgálás, könnyen elképzelhető, hogy maga a tulaj áll a pultban, ami persze önmagában nem elegendő a kedvességhez.
Van két székük meg egy asztaluk is, le lehet ülni, megenni azt a harapnivalót, meginni azt az innivalót, amit az ember épp megvásárolt vásárolt.
Vettem egy kenyeret, meg egy habrolót. Átlagos volt mindkettő.
Andrási Pékség Nádudvar - Külső képAndrási Pékség Nádudvar - BelsőAndrási Pékség Nádudvar - Belső