Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - Két éjszakás kikapcsolódás
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Solar Nagyatád vélemények

Kiváló 2019. október 20.barátokkal járt itt
Ezt a helyet ismerősök által ismertem meg. A személyzet, vezetőség nagyon kedves, segítőkész. Nagyon odafigyelnek a hozzájuk érkezőkre. már a fogadás is egy kedves köszöntővel indul. A kínált étkezések is választékosak, ízletesek. Egyéni kívánságokat is azonnal orvosolják.
Én és a barátaim már több alkalommal voltunk a vendégeik. A szobák tiszta világos kényelmesek.
Kiváló 2019. augusztus 17.csoporttal járt itt
2019. augusztusában csoportommal már sokadig alkalommal szálltam meg 4 napra. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedves, figyelmes személyzet fogadott Bennünket. Szobákat is korai érkezésünk miatt előbb elfoglalhattuk. Melyek tiszták és kényelmesek,hagyományos bútorzattal. Nagy melegre való tekintettel ventilátorokat igényelhettünk.
Kiváló 2019. augusztus 14.családjával járt itt
Immáron harmadik alkalommal szálltunk meg a Solarban. Amit tapasztaltunk; Kedves, figyelmes személyzet, udvarias kiszolgállás. Kényelmes szobák, az ételek, italok nagyon finomak. A reggeli bőséges. Fontos, hogy a gyerekek is tudnak választani számukra megfelelő ételt. Jövőre is visszatérünk. Mindent köszönünk! A recepción dolgozó munkatársak tündériek. Jó munkát kívánunk Nekik!
Kiváló 2019. július 11.a párjával járt itt
2018. őszén 5 napot voltunk a Hotel Solarban. Nagyon jó tapasztalataink vannak, mind a személyzet, étkezés, elhelyezkedés, és szálloda kedvességcet sugárzása miatt. Kényelmes, erkélyes szobában voltunk, az ételek kitünőek, a személyzet maximálisan udvarias volt. Szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2019. június 3.csoporttal járt itt
Mindenki udvarias volt, a recepción kedvesen adtak tájékoztatást kérdéseinkre. A szobák tágasak, tiszták, a fürdőszoba nagyon kényelmes és szép. A zuhanyfülkék ideálisak voltak a csoport idősebb tagjai számára. A szobákban televízió, hűtőszekrény is van. Az étkezésnél gyorsak, udvariasak, azonnal pótolták az elfogyott ételeket.
Kiváló 2017. május 21.csoporttal járt itt
2017. május. csoportot vittem! 2007-óta járunk a Hotel Solárba. Tiszta,csendes,virágos városba. Somogyi barangoláson vettünk részt,! /Horvátország/ami felejthetetlen lesz számunkra. Érkezéskor a kedves fogadtatás,barátságos, mosolygós arcok. Mindenki segítőkész,udvarias. A szobák tágasak,tiszták.
Hotel Solar Nagyatád - Környék
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Szerintünk a környék legkedvesebb városában jártunk. Kisvárosi béke,a virágos utcák nyugalma felejthetetlen élményt jelentett. A szálloda tükrözte ugyan ezt az érzést. Nem fényűző,de tiszta,kelmeleslékörű. Körfolyosói gyönyörű festményekkel és virágokkal díszített. Étterme kellemes,a kiszolgálás inkább baráti összejövetelekre emlékeztet.
Kiváló 2014. október 21.a párjával járt itt
6 éjszakát töltöttünk a Hotelben, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész, az ellátás kiváló. Külön értékeljük azt, hogy gyógykezelést és fürdőbelépőt is kaptunk. Mindennel elégedettek vagyunk, máskor is szívesen elmegyünk Nagyatádra, mely egy szép, tiszta város.
Kiváló 2014. október 12.barátokkal járt itt
Őszi akciójukat vettük igénybe, ami tökéletes volt. A háromcsillagos besorolásának megfelelően maximális ellátás és kiszolgálás. Kedves, mosolygós, szolgálatkész személyzet, bőséges, változatos ellátás a város szívében. Nagyatád csodálatos kis ékszerdoboz rengeteg parkkal és virággal, kedves emberekkel.
Kiváló 2014. október 7.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a Hotel Solar-ban az "Őszi gyógykúra" nevű csomaggal. Az előtérbe lépve meghökkentően csodálatos, egyedülálló a festőművészek képeivel díszített átriumos rész és az üvegfalú lift kialakítása. Az előre kiválasztott szobát megérkezésünkkor (egy órával a hivatalos lehetőség előtt) megkaptuk!