Bárka Csárda Nagybaracska
6527 Nagybaracska, Mohácsi út 20.

Bárka Csárda Nagybaracska a térképen

Szállások Nagybaracska városában
Wellness csomagok Nagybaracska városában

Bárka Csárda Nagybaracska vélemények

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 14.
csúcs! 16évesen jártam itt elöször,most 45 vagyok. Remek,kedves a kiszolgálás,óriásiak az adagok,pedig ha valaki tud enni,az én vagyok. Nagyon izletesen főznek. Közel 150km-ről visszajáró vendég vagyok és leszek is. Mindezeket tetézi,hogy olcsó is. Tavasztól őszig lehet sétálni a Ferenc csatorna partján,kora nyártól kora öszig a teraszon is van kiszolgálás,télen egy kicsit szomorkás.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Isteni volt a halászlé, a halhús tökéletesen elő volt készítve, sózva, hagymában, paprikában. A lé sűrűsége megfelelő, hagymát leszűrték, a paprika minőségi. 1800 Ft volt egy adag, [moderálva - a szerk.] a Bárka Csárda Baján is a legjobb hely lenne. Máskor is jövök, ha erre dolgozunk. Köszönöm.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Életem legszebb csárdája volt, mert máshol nem is jártam... Gyönyörű kandallója, kiszolgálás: kedvesek. Becsomagolták a zsiványhúst, hogy haza vigyük, mit nem ettem meg.
Halászleve fölséges!
Zsiványpecsenyéje és rablóhúsa ízletes, jól fűszerezett.
Kiszolgálás kedves.
Jól fűtött csárda.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen helyezkedik el a csárda,Ferenc csatorna partján ahol megpihen a csárda bárkája,amiben a halat tárolják! Öreg csárda nem vén csárda. Szép hangulatos a berendezése,kedvesek a felszolgálok,finomak az ételek,habár nekem egy kicsit kevés volt az adag. Látható a kora a csárdának,de egy kellemes vacsorára nagyon elégedetten fog távozni az oda látogató.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül jártunk arra és nagyon kellemes meglepetés volt. Azt hittük, hogy csak szerb ételek vannak. A halászlé kiváló volt, jó forró, ízletes, amilyennek lennie kell. A tálalás gusztusos, a kellemes látvány miatt mindjárt megkívánod enni. Az édességek, rétesek, palacsinták is nagyon ízlettek a barátaimnak. Aki erre jár feltétlenül térjen be, ha jót akar enni.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 11.
A kandallóban ropog a tűz, a mellettünk ülő asztaltársaság a tulaj anyanyelvén, szerbül beszélget. A haltepertő pontyhasaljából készül, valóban tepertő zsánerű, a rántott hagymakarika remek, a halászlét elsózták, a törpeharcsa nem rossz, a krumpli mirelit, a mákos rétes nyögvenyelős, a mákos palacsinta még sokkal nyögvenyelősebb, a palacsintát egyszerűen megszórták cukros mákkal s feltekerték.

Legnépszerűbb csomagok Nagybaracskán és környékén
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.28. - 2020.01.02.
Blum Vendégház & Pince
Villány
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2019.08.31.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.

Szállodák Nagybaracska környékén
Erzsébet Nagy Szálloda Nagybaracska
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Knáb Panzió Nagybaracska
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Kalocsa wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Napi ár 2 vagy több főre