Alex99

Alex99 adatlapja

Regisztráció2014.06.04
Utoljára itt2019.08.21

2019. augusztus 9.családjával járt itt
Családdal voltunk ebédelni, előző nap foglaltunk asztalt, a "minőség fenntartásához" aznap beülős vendégeket nem fogadnak, persze éppen akkor toppant be egy arra járó társaság, estére szerettek volna foglalni, de 17kor zártak, viszont meglepetésre leülhettek és rendelhettek, mivel volt szabad asztal bőven.
Kiváló 2014. június 4. járt itt
Rendszeresen járok éttermekbe, más településeken is, mindenhol végigkóstoltam a halászlevet, de a Potykáé mindent vitt. A leve ízletes és sűrű, a hal friss. Itt nem számolnak fel a bensőségért és kenyérért pluszba, 1200Ft egy adag. A frissensültek háziasan készülnek, bőségesek és bőven a többi étterem ára alatt vannak.
Átlagos 2014. június 4. járt itt
Többször is voltam és mindannyiszor óriási csalódás volt a halászlé (pedig nehéz elrontani a bajait). A leve híg és a halat mintha újramelegítették volna, nem volt friss. Talán annyi pozitívum, hogy 2 szelet halat adnak, de az egyik mindig a farka töve. Sajnálom, pedig rendkívül igényes hely, az elhelyezkedése sem tud dobni rajta.