Édes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Édes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny vélemények

Kiváló 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
augusztus 20-án voltunk Nagybörzsönyben, rekkenő hőségben Első dolgunk volt a faluban, hogy igyunk valamit. Rögtön megtetszett az Édes Otthon portálja: hívogató, kedves, aranyos. A teraszon kellemes árnyékban ittunk egy-egy házi szörpöt. A felszolgáló fiatal lány szép, kedves, mosolygós.
Édes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny - Külső képÉdes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Másodszorra jártunk itt Párommal, immáron nászutunkon. Csodálatos élményben volt részünk mindkét alkalommal. Pazar helyszín, családias hangulat, kedves kiszolgálás. Élménydús, különleges atmoszféra, friss levegő, isteni ízvilág. Nincs sok választék az étlapon, ám ami van, az mind fenséges és nem mindennapi.
Édes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny - Külső képÉdes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny - BelsőÉdes Otthon Vendégasztal Nagybörzsöny - Külső kép
Kiváló 2015. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagybörzsönyben található egy igen különös hely, amely különösségében is nagyon varázslatos és szerethető. Az alepvetően csak hétvégén működő étteremben csak néhány fogás található, azok viszont mindig mások, és mindig különlegesek. Az ételek alapanyagai szinte 100 %-ban a gazdaságban megtermelt termékekből és fűszerekből készülnek.