ChrisTINA

ChrisTINA adatlapja

Imádom az életet, mindent ami ezt a gyönyörű szót magába foglalja: ÉLET! Szeretem felfedezni a világot, a csodálatos tájakat, ízeket és kultúrákat. Sokszor kicsiny hazánkból el sem kell ahhoz mennünk, hogy ékszerként csillogó varázslatokra leljünk. Szikrázó gyémántként itt vannak nekünk a Balaton, vagy a Tisza és a Duna partján elhelyezkedő kanyarulatokban és hegyvonulatokban gazdag, erdős - mezős, csobogó patakokkal színezett aprócska, nagyobbacska falvak. Újságíróként, amikor csak tehetem írok, mindent leírok, ami megfog, ami megihlet, legyen az egy csodás nap, egy kedves mosoly, egy segítőkész emberi fordulat,
vagy akár egy tál pompás ebéd. Az Igazi Életem az írás, a tánc és a Szeretet körül forog.
Régebben a kislányaimmal utaztam, leginkább belföldön. Ahogy felnőttek a gyerekek, Kedvesemmel járjuk az országot. Szerencsések vagyunk, mert a festői Dunakanyar egyik kis szigetén élünk, így mindennap akad bőven felfedezni valónk a közelben.
Szívesen időzünk a Balaton déli partjain, kedvencünk Szántód és Földvár. :-)
Legtöbbször kocsival utazunk, mert így gazdaságosabb, praktikusabb és kényelmesebb.
Az éttermeket szívünk szerint választjuk ki, eddig még nemigen csalódtunk. Amikor különlegességbe botlunk, mindig tudatjuk a szakáccsal, étteremvezetővel a véleményünket. Megdicsérjük a konyhát, a kiszolgálást és természetesen, a borravalóban is megmutatkozik elégedettségünk! :-) Szinte minden étkezésünket valamely fórumon, közösségi oldalon, illetve az étterem honlapján értékelem. Szeretek utazni és enni is.
Amolyan ínyenc gasztro és grafowomen vagyok. :-) Dióhéjban ennyit rólam.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Szeretem az Életet!
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.03.04

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ahová még mindenképpen érdemes ellátogatnotok, az a földvári kikötő és parti sétány. Csodálatos kilátás nyílik az árbóc-rengeteg mögül a nyílt Balatonra. Ezernyi vitorlás-csodában gyönyörködhetünk és már önmagában is kikapcsol a csodás kékség látványa.
Manna Mia Cafe Balatonföldvár - Manna Mia Cafe Balatonföldvár -
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Párommal az évfordulónkon jártunk a szigeten lévő kedves, hangulatos étteremben. Húsvét elmúltával, grillezett bárány és nyúlgerinc volt terítéken, fűszeres grillzöldségekkel tálalva, ettük még más finomságokat is, melyek igen ízletes és különleges ízvilágot képviseltek. Ínyenceknek ajánlom a fürjlevest, mely zöld fűszernövényekkel volt felfőzve.
Felhasználó fényképei:
Bacchus Étterem Szigetmonostor - Bacchus Étterem Szigetmonostor - Bacchus Étterem Szigetmonostor - Bacchus Étterem Szigetmonostor -
Kiváló 2017. november 15.a párjával járt itt
Euterpé minilakosztályunk pazar pompájában már önmagában szemet gyönyörködtető látványt ígért, ám letisztultsága mégis jóleső nyugalmat kölcsönzött. Amikor beléptünk az ajtón, valami isteni illat fogadott minket, és ez az illatfelhő, teljes ott tartózkodásunk ideje alatt végig jelen volt.
Felhasználó fényképei:
Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj -