Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

4,4
az 1 nagyhutai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments NagyhutaKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

A Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments legnépszerűbb csomagjai

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Családi nyaralás a Rönkházban - önellátással (min. 3 éj)
Családi nyaralás a Rönkházban - önellátással
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2016. május 11.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt két éjszakát. Az étel és a szoba rendben volt, átlagos, viszont a környezet lenyűgöző. Igazi kis "ékszeres doboz", kis tóval, erdővel, csendes, nyugodt környezetben. A szolgáltatásokon lenne mit javítani.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Külső kép
Kiváló 2016. május 10.családjával járt itt
Aki el akar szabadulni a világ gondjaitól, zajától annak tudom ajánlani ezt a szállást. Csodálatos környezet egy erdő közepén, 100 éves vadászkastély sziklaszírt tetején, bájos kis tó mellett. Itt nincs internet, nincs térerő, csak csönd és nyugalom. A szobák kategóriájuknak megfelelőek, bár némi felújítás már rájuk férne.
Gyenge 2016. május 6.a párjával járt itt
Férjemmel augusztusban pihenni akartunk. Kellemes kalandnak indult utunk a kőkapui rönkházak felé. Kaland aztán lett bőven. Már a helyszín megtalálása is megérne egy misét. Amikor végre rátaláltunk a vadászkastélyra, megláttuk a "festői szépségű, szikrázó" Áfonyás-tavat, tudtuk,itt a kaland nem ért még véget!
2016. március 16.a párjával járt itt
A csodálatos környezetben lévő hotelben töltött napokat két dolog árnyékolta be:
- gödrösre kifeküdt ágy betét, melynek cseréje már rég szükségszerű lenne (23-as, 26-os szoba biztosan, de gondolom, hogy a többi is hasonló)
- Wellness részleg higiéniája, az úszó medence koszos, jéghideg vize, nyugágyak száma (4 db volt összesen)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Mese szép környezetben jól felszerelt hotel ,udvarias figyelmes személyzettel. Túrázásra aktív pihenésre kikapcsolódásra rendkívül alkalmas . Az ellátás remek még akkor is ha l db vendég tartózkodik a hotelben, az étteremben dolgozó hölgyek " a mindent megoldunk"szlogennel rendkívül aranyosak. Nem tetszett a lift nélküli piciny tetőtéri szobák.
2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Csodás erdei helyen, ám kissé elhanyagolt mikrokörnyezetben helyezkedik el az egykori ifjúsági szállásból frissen és igényesen kialakított apartmanház. A környéken akár egy hétre való látványosság és program is található.
Kiváló 2014. december 14.a párjával járt itt
Közvetlenül az őszi szünetet követő napon voltunk Kőkapun. (Pár nappal korábban akartunk,de teltház volt. )Ebben az időpontban viszont csak mi voltunk vendégek a párommal, de ezt a kiszolgálásban ellátásban hátrányosan nem tapasztaltuk. A Hely és a környék a nyugalom szigete volt. Aki a csendre nyugalomra vágyik, annak csak javasolni tudom.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Külső képKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - EgyébKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - EgyébKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - EgyébKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - BelsőKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - KörnyékKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - KörnyékKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - KörnyékKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - KörnyékKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Külső képKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - KörnyékKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Belső
Gyenge 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Pozitívum: a szlogen igaz, valóben csend van és nincs térerő. A személyzet előzékeny (1 pecepciós és 1 felszólgáló kivételével, de biztos rossz napjuk volt - 4 napig :o)))
Negatívum: Hol is kezdjem?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Augusztus végén töltöttünk párommal egy hosszú hétvégét Kőkapun a Hotelben. Hát. . . őszintén. . . nem biztos, hogy találó a szlogenjük, mi szerint: "Ahol a csend kezdődik"
Kezdeném az odautazással. A címük: Nagyhuta, Kőkapu u. 2.
Kiváló 2014. április 1.gyerekekkel járt itt
Közel a Természethez, távol a város zajától, a mobiltelefonok világától! Kisfiammal töltöttük a januári iskolai szünet néhány napját ezen csendes helyen. A kastély hangulata magával ragadott mindkettőnket. Első nap a reggelihez menet egy muflon fogadott minket az udvaron.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen
3994 NagyhutaKőkapu u. 2.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem