Corner Irish Pub Étterem & Söröző Nagykanizsa

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Corner Irish Pub Étterem & Söröző Nagykanizsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. április 12., csoporttal járt itt
. . . de nem az. Ott jártunkkor egy unott és meglehetősen szenvtelen pincér vette fel a rendelésünket. Amolyan okoskodó és lekezelő típus. A hely tisztsága erősen megkérdőjelezhető. Az előadásra - amire érkeztünk-, egy különteremben került sor. A terem valószínűleg ritkán lehetett használatban,mert vastag pókhálók lógtak a plafonról.
Szörnyű 2017. február 17.a párjával járt itt
régen többször voltam itt, de már régóta nem ide jártunk és gondoltuk elmegyünk vacsorázni egy hangulatos kis helyre itt meg már amúgy is régen voltunk! hiba volt! ! ! A pincér kedvesen fogadott bennünket a hely hangulatos minden jól indult.
Szörnyű 2016. január 13., csoporttal járt itt
Másodszor jártam a helyen. Első alkalommal egy "Torkos csütörtökön". Előre foglaltunk helyet 10 főre, este 6-ra. Este 9-iog nem hozták ki a 6 után megrendelt ételt. Se magyarázat, se semmi. Nem is értem, miért vártunk addig. Második alkalommal idén decemberben, újra nagyobb társasággal voltam a helyen. Este 6-kor rendeltük meg a vacsoránkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. szeptember 22., csoporttal járt itt
Hétvégén egy osztálytalálkozó keretében jártam az étteremben. Egy nem szokványos, kicsit talán tényleg az angol pubokra hasonlító feeling fogadja a vendéget. Kissé kopottas, régen szebb időket megélt étterem,bár a húsz évvel ezelőtti barátságos hangulat már rég megkopott, azért az étel minősége elfogadható.