Casablanca Étterem & Bár Nagykáta
2780 Nagykáta, Gyóni Géza u. 10.

Casablanca Étterem & Bár Nagykáta a térképen

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. november 1.
Családi összejövetelen voltunk itt. Sajnos azonnal érezhető volt,hogy szinte alig volt fűtés így novemberben. Aztán jöttek a tálak: minden ízetlen vagy túlsütött vagy rágós. Nem hittem,hogy nálam van aki rosszabb rizibizit tud készíteni,itt szétfőtt és ehetetlenül ízetlen. Semmiképp sem térünk vissza, minimális szintet sem üt meg sem a hely,sem az ételek.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 28.
Bízva abban, hogy pár hónappal ezelőtti látogatásunk óta pozitív változások történtek, mi szerint a hely már akkor erősen lejtmenetben volt, újra megnéztük az éttermet, hátha. . . Sajnos nagyot tévedtünk. Az ételek alap minősége is már erősen kifogásolható. A húsleves gazdagon, már csak egy sima húslé, némi tésztával és hússal.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Egy fürdéssel eltöltött nap után látogattuk meg az éttermet. A kinézet, és a belbecs egyszerű de letisztult kulturált, és tiszta, a kiszolgálás udvarias, talán kicsit túlontúl is. Az ételek finomak, az egy csillag levonás a mirelit májgombócért, és a krokettért van. Mindemellett a finom és kiadós ételek megérik, az áraik jók, valószínűleg visszatérünk még.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kisebb baráti társaságnak rendeltem innen pizzát illetve gyrost. Kedves, udvarias hölgy vette fel a rendelést. Gyors volt a kiszállítás, melegen érkezett az étel. A pizzákra nem volt panasz, finomak voltak. A gyrosban a hús lehetett volna szaftosabb, omlósabb, számomra nem érte el a pizza színvonalát. Összességében azt hozta, amire számítottunk.

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem és bár viszonylag jó helyen helyezkedik el, a vasútállomással szemben. Máskor is jártunk már itt. Most mindannyian napi menüt választottunk. Ez ugye jóval olcsóbb volt, mintha az étlapból rendelünk. Nem kellett túl sokat várnunk az ételre, ami majdnem mindenkinek ízlett. Frissen és melegen tálalták. Valószínű, máskor is betérünk, ha arra járunk.

Legnépszerűbb csomagok Nagykátán és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gőzkabin és a szaunák használatával, Sunday Lunch-on való részvétellel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.068 - 44.685,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.

Szállodák Nagykáta környékén
Hotel Aquarell Nagykáta
Kastélyhotel Sasvár Nagykáta
Libra Hotel Nagykáta
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)

Casablanca Étterem & Bár NagykátaX