Királykúti Lovasporta Nagymaros

Királykúti Lovasporta Nagymaros
Királykúti Lovasporta NagymarosKirálykúti Lovasporta Nagymaros
Királykúti Lovasporta NagymarosKirálykúti Lovasporta Nagymaros

Királykúti Lovasporta Nagymaros bemutatkozása

Önálló épületben, 4-6 személy részére kényelmes pihenést, kirándulást biztosít. A Dunakanyarban, a Börzsöny lábánál Kismaros és Nagymaros között félúton, kertek és erdő határán található. Szép a kilátás, turistautak /zöld négyszög, zöld háromszög/ közelében, könnyen megközelíthető gyalog, kerékpárral, kocsival egyaránt.

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Királykúti Lovasporta Nagymaros vélemények

Kiváló 2020. február 7.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hely, csodálatos környezetben, csodálatos emberekkel.
Gyönyörű kilátás nyílik a szobából a Fellegvárra, a környező hegyekre, és a pacikra (Galiba, Ubul, Kócos). Egyszerűen nem tudtunk betelni vele.
A szállás nagyon hangulatos, tiszta, minden igényt kielégítő.
Ubul megtisztelt minket azzal, hogy lovagolhattunk rajta. Hatalmas élmény volt számunkra.
Ide még biztosan visszatérünk!
Királykúti Lovasporta Nagymaros - SzobákKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - SzobákKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - SzobákKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - Környék
Kiváló 2017. június 1.gyerekekkel járt itt
Aki szereti az állatokat és a végtelenül kedves szállásadókat, akkor bátran ajánlom a Lovasportát mindenkinek.Ha ezen a környéken jársz és eltöltenél egy vagy több napot csodálatos környezetben, ezt ne hagyd ki.
Fantasztikus:))))
ui: Judit néni és Lajos bácsi mindent köszönünk.
Gyenge 2016. október 15.a párjával járt itt
Sokkal jobban kellene takarítani. Pókhálók mindenhol. A mikró és a sütő sem volt kitakarítva az előző vendég után, bennük ételnyomok és morzsák. Vegyes régi, kopott, használt bútorok és szőnyegek. Az ágynemű is régi, a pókhálók miatt nem is bíztunk abban, hogy tiszta, úgyhogy inkább hálózsákban aludtunk.
Királykúti Lovasporta Nagymaros - SzobákKirálykúti Lovasporta Nagymaros - EgyébKirálykúti Lovasporta Nagymaros - KörnyékKirálykúti Lovasporta Nagymaros - EgyébKirálykúti Lovasporta Nagymaros - Belső
Kiváló 2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Dunakanyar gyönyörű részén található,erdővel körülvett területén. Reggel és este madárcsicsergés,tücsök cirippelés hallható csak. Fantasztikus a csend és a nyugalom. A házigazdák maximálisan mindent megadnak hogy, jól érezze a pihenni vágyó. Lovaglàsi lehetőség is van.