Csak majdnem tökéletes. Az apró negatív tapasztalatom a klíma készülék volt, először - a kinti 34 fok miatt nem ártott volna - nem lehetett bekapcsolni rendszerhiba miatt, majd amikor bekapcsolt, akkor az esti vihar nyomán lehült levegő ellenére, nem lehetett sem lekapcsolni, sem állítani rajta,...
Sokadik kör megtétele után sikerült bejutni a parkolóba, mert a pálinka fesztivál miatt a közvetlen bejárat nem volt lehetséges. A helyszín záró elemre elfelejtettek tájékoztató táblát, szöveget rakni. Végül rendőri segítséget kellett igénybe venni, akik a behajtani tiloson keresztül vittek a...