Malomkő Panzió Nagyvázsony

Malomkő Panzió Nagyvázsony
8291 Nagyvázsony, Kinizsi út 47-49.

Malomkő Panzió Nagyvázsony a térképen

Malomkő Panzió Nagyvázsony értékelése:

1. helyezett a 4 nagyvázsonyi szállás közül
99. helyezett Közép Dunántúlon - 393 szállás közül

Malomkő Panzió Nagyvázsony bemutatkozása

Kinek mi jut eszébe a következő gondolatokról? Kinizsi-vár, lovas bemutató, Zichy-kastély, valamint a világ egyik legszebb vidéke?

Megsúgjuk önnek, Nagyvázsony. Ha Nagyvázsony, akkor pedig jusson eszébe a Malomkő Panzió, és töltsön nálunk akár egy éjszakát, garantáljuk, nem fogja megbánni!

Áprilistól októberig nyitva tartó panziónk és éttermünk a Kinizsi-vár szomszédságában helyezkedik el. 8 kétágyas szobával, 1 háromágyas szobával, 2 apartmannal, valamint 1 luxus apartmannal, illetve magas színvonalú szolgáltatásokkal várja a pihenni vágyó kedves vendégeket. Negyed óra alatt érhetik el a Balaton strandjait, hűvösebb időben pedig a környező városok, községek - Veszprém, Herend, Balatonfüred, Tihany, Tapolca, Badacsony, Keszthely - műemlékei és más nevezetességei adhatnak kellemes elfoglaltságot. Valamint megtekinthetik a szépségével egyre több hívet gyűjtő Káli-medencét.

Malomkő Panzió Nagyvázsony vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 29.
Tavaly nyáron rövid időt töltöttünk itt, a nyaralásunk egyik állomásaként. A tulajdonos kedves, segítőkész, barátságos. A reggeli változatos, bőséges. A szobánk-tetőtér így meleg. . . . konnektor csak szorványosan, de a szoba tiszta, rendezett, szép bútorzattal. A medencét és a szép udvaron lévő szórakozási lehetőségeket, mint pl.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
A panzió nagyon jó helyen van Nagyvázsony központjában a vártól és a múzeumoktól kb. 200 méterre. A szoba megfelelően tágas és tiszta, a reggeli finom és változatos. A tulajdonos hölgy nagyon barátságos és próbál mindenben segíteni. Kikapcsolódásra tökéletes hely. Maga Nagyvázsony nem sok látnivalóval rendelkezik viszont a vár, a várjátékok és a néprajzi múzeum, akár egész napos program is lehet.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
2015. juniusa családi nyaralás kisgyermekkel. Kedves ,családias panzió. Szép tiszta és tágas apartman. A kert kifogástalan ,hinta,homokozó,fedett medence amit kislányunk és mi is nagyon élveztünk. A reggeli bőséges volt és változatos. Segítőkész kiszolgálás minden téren. Rendezett környezet fogadott belső parkolási lehetőséggel kedves kiszolgálással.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Barátságos, családias panzió. Tágas, szép szobával és fürdővel. Ami kicsit negatívum, az a zuhanyfülke, egy cserét már megérne, illetve a szoba nyáron rettentő meleg, és mivel a szomszéd szobával közös az erkély, nem szívesen hagyja nyitva az ember éjszakára az ajtót, ablak pedig nem volt a szobában, mivel a legszélsőt kaptuk.

Hétkanyar Vendégház
Celldömölk
Érvényes: 2022.06.22-ig

Szállodák Nagyvázsony környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

NagyvázsonyX