Malomkő Panzió Nagyvázsony

Malomkő Panzió Nagyvázsony
8291 Nagyvázsony, Kinizsi út 47-49.

Malomkő Panzió Nagyvázsony a térképen

Malomkő Panzió Nagyvázsony értékelése:

1. helyezett a 4 nagyvázsonyi szállás közül
123. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Malomkő Panzió Nagyvázsony bemutatkozása

Kinek mi jut eszébe a következő gondolatokról? Kinizsi-vár, lovas bemutató, Zichy-kastély, valamint a világ egyik legszebb vidéke?

Megsúgjuk önnek, Nagyvázsony. Ha Nagyvázsony, akkor pedig jusson eszébe a Malomkő Panzió, és töltsön nálunk akár egy éjszakát, garantáljuk, nem fogja megbánni!

Áprilistól októberig nyitva tartó panziónk és éttermünk a Kinizsi-vár szomszédságában helyezkedik el. 8 kétágyas szobával, 1 háromágyas szobával, 2 apartmannal, valamint 1 luxus apartmannal, illetve magas színvonalú szolgáltatásokkal várja a pihenni vágyó kedves vendégeket. Negyed óra alatt érhetik el a Balaton strandjait, hűvösebb időben pedig a környező városok, községek - Veszprém, Herend, Balatonfüred, Tihany, Tapolca, Badacsony, Keszthely - műemlékei és más nevezetességei adhatnak kellemes elfoglaltságot. Valamint megtekinthetik a szépségével egyre több hívet gyűjtő Káli-medencét.

Malomkő Panzió Nagyvázsony vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 29.
Tavaly nyáron rövid időt töltöttünk itt, a nyaralásunk egyik állomásaként. A tulajdonos kedves, segítőkész, barátságos. A reggeli változatos, bőséges. A szobánk-tetőtér így meleg. . . . konnektor csak szorványosan, de a szoba tiszta, rendezett, szép bútorzattal. A medencét és a szép udvaron lévő szórakozási lehetőségeket, mint pl.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
A panzió nagyon jó helyen van Nagyvázsony központjában a vártól és a múzeumoktól kb. 200 méterre. A szoba megfelelően tágas és tiszta, a reggeli finom és változatos. A tulajdonos hölgy nagyon barátságos és próbál mindenben segíteni. Kikapcsolódásra tökéletes hely. Maga Nagyvázsony nem sok látnivalóval rendelkezik viszont a vár, a várjátékok és a néprajzi múzeum, akár egész napos program is lehet.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
2015. juniusa családi nyaralás kisgyermekkel. Kedves ,családias panzió. Szép tiszta és tágas apartman. A kert kifogástalan ,hinta,homokozó,fedett medence amit kislányunk és mi is nagyon élveztünk. A reggeli bőséges volt és változatos. Segítőkész kiszolgálás minden téren. Rendezett környezet fogadott belső parkolási lehetőséggel kedves kiszolgálással.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Barátságos, családias panzió. Tágas, szép szobával és fürdővel. Ami kicsit negatívum, az a zuhanyfülke, egy cserét már megérne, illetve a szoba nyáron rettentő meleg, és mivel a szomszéd szobával közös az erkély, nem szívesen hagyja nyitva az ember éjszakára az ajtót, ablak pedig nem volt a szobában, mivel a legszélsőt kaptuk.

Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2020.12.13. - 2019.12.13.

Szállodák Nagyvázsony környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)

NagyvázsonyX