T12421

T12421 adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.08.15

Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A Hotel szép környezetben, Szeged belvárosában található közel a város nevezetességeihez. A szobák tiszták, kényelmesek, modern stílusban berendezettek. A recepció munkatársai segítőkészek és kedvesek, a szálloda pincéjében egy indiai étterem van, remek ételek és a felszolgálók is nagyon barátságosak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
A szálloda nagyszerű helyen van. Közel Pozsonyhoz, Mosonmagyaróvárhoz, Győrhöz. Remek szolgáltatások, mind beltérben és kültéren is. Az időjárási viszonyok miatt csak a benti lehetőségeket használtuk ki, de így sem volt részünk unalomban. Az étteremben nagyon finom ételek voltak, biztosan ellátogatunk még ide. Csak ajánlani tudom.
Átlagos 2014. október 23., kollégákkal járt itt
Egy rendezvény miatt töltöttem el két napot a Rubin Hotelban, a délelőtti bekészítés nagyon finom, ízletes és bőséges volt, ebből következtetve az ebédre is így indultam, ami aztán óriási negatív élmény volt, a délelőtti ellentéte volt, a vacsora kicsit jobb volt de a másnapi ebéd szintén csapnivaló volt.