Matild Country Hotel Nemesvita
8311 Nemesvita, 06/2 hrsz.

Matild Country Hotel Nemesvita a térképen

Matild Country Hotel Nemesvita értékelése:

1. helyezett az 1 nemesvitai szállás közül
193. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Akciós csomagok

Matild Country Hotel Nemesvita bemutatkozása

Az Equital Lovasudvar és Wellness Panzió a Balatontól csupán 3 kilométerre található, egy kicsi, nyugodt település, Nemesvita szélén.

Matild Country Hotel Nemesvita képei

Szállások Nemesvita városában
Wellness csomagok Nemesvita városában

Matild Country Hotel Nemesvita vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Szuper volt a szállás,a szolgáltatás.A személyzet kedvessége,udvariassága kiemelkedő volt.Gyönyörű tisztaság mindenhol.Gondozott telek,udvar,gyönyörű tiszta lovas karámok,gyönyörű pacik.Szuper lovas oktató.(Lajos)Kislányom Jázmin imádta.Köszönünk mindent,egy élmény volt.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Nem teljes a kérdésre adott kiváló válasz:inkább a csodálatos illene ide! Bár nem volt maradéktalanul szép idő,nekünk így is remek választás volt. Nem pompa,nem ragyogás,hanem tisztaság,béke,nyugalom, mindhárman megtaláltuk a legjobbakat,lovaglást,pihenést,csodaszép tájat, a természet csodáit,és a gasztronómia élményeit,Terike alkotásaiban. Köszönjük.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Minden olyan volt, mint amire vágytunk. Béke, nyugalom, csönd, pihenés. Az étkezés számunkra másodlagos volt, de amit az Equital-ban kaptunk, az 5csillagos éttermeknek is becsületére vált volna. Megszokott ételek különleges tálalásban, egyedi ízkombinációk. Szóval fenséges, felejthetetlen és utánozhatatlan. Köszönjük Terike!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Kényelmes, tiszta volt a szállás. Bőséges svédasztalos reggelivel, hangulatos étkezőben. Az egész panzió és a körbevevő területe is nagyon ízlésesen rendezett. Gyerekeknek is lehetőség a kikapcsolódásra a játszótérrel és a hatalmas kertrésszel.

Matild Country Hotel
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 23.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.05.24-ig
Matild Country Hotel
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 26.050 - 35.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.18-ig
Annamária Apartmanház
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Nemesvita környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

NemesvitaX