Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita
8311 Nemesvita, 07/11 hrsz.

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita a térképen

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita értékelése:

1. helyezett az 1 nemesvitai szállás közül
55. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita bemutatkozása

Az Equital Lovasudvar és Wellness Panzió a Balatontól csupán 3 kilométerre található, egy kicsi, nyugodt település, Nemesvita szélén.

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita képei

Szállások Nemesvita városában
Wellness csomagok Nemesvita városában

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió Nemesvita vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Szuper volt a szállás,a szolgáltatás.A személyzet kedvessége,udvariassága kiemelkedő volt.Gyönyörű tisztaság mindenhol.Gondozott telek,udvar,gyönyörű tiszta lovas karámok,gyönyörű pacik.Szuper lovas oktató.(Lajos)Kislányom Jázmin imádta.Köszönünk mindent,egy élmény volt.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Nem teljes a kérdésre adott kiváló válasz:inkább a csodálatos illene ide! Bár nem volt maradéktalanul szép idő,nekünk így is remek választás volt. Nem pompa,nem ragyogás,hanem tisztaság,béke,nyugalom, mindhárman megtaláltuk a legjobbakat,lovaglást,pihenést,csodaszép tájat, a természet csodáit,és a gasztronómia élményeit,Terike alkotásaiban. Köszönjük.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Minden olyan volt, mint amire vágytunk. Béke, nyugalom, csönd, pihenés. Az étkezés számunkra másodlagos volt, de amit az Equital-ban kaptunk, az 5csillagos éttermeknek is becsületére vált volna. Megszokott ételek különleges tálalásban, egyedi ízkombinációk. Szóval fenséges, felejthetetlen és utánozhatatlan. Köszönjük Terike!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Kényelmes, tiszta volt a szállás. Bőséges svédasztalos reggelivel, hangulatos étkezőben. Az egész panzió és a körbevevő területe is nagyon ízlésesen rendezett. Gyerekeknek is lehetőség a kikapcsolódásra a játszótérrel és a hatalmas kertrésszel.

Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 11.524 - 23.048,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700 - 9.150,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 27.082,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Nemesvita környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

NemesvitaX