kition: Főúri pihenés kisebb hiányokkal - Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony

Főúri pihenés kisebb hiányokkal

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Júliusban töltöttünk itt öt kellemes napot. A szoba meglehetősen kicsi és kissé sötét, a hirdetett csomagban levő szobák 15 négyzetméteres petit szobák, de a standard szoba is csak 17 nm. Egy hűtőszekrény jól jött volna, de be se nagyon férne. A tévében sok német adó, magyar adók közül még a Duna TV sem jött be. A szép közösségi helyek és a wellness részleg kárpótolnak a szoba hiányosságaiért, számos szolgáltatás választható, a csomagunk a masszázsfotel egyszeri használatát tartalmazta. A személyzet nagyon kedves és igyekvő, szinte lesi a vendég kívánságait. Az első nap étlapról választható volt a vacsora,( ez kiválóra sikerült ) és reggel külön kívánságra készítettek a hidegtálak mellé rántottát és ham and eggset. Később svédasztalosra váltott az étkezés, a járványveszély miatt a szakács merte ki az ételeket kérésre, utolsó nap, amikor 35 főre nőtt a vendéglétszám, ez 5-6 perces sorban állást eredményezett. Nem csoda, hogy a nagyobb vendégkörrel rendelkező szállodák ezt a megoldást nem vették át. A svédasztal választéka az alacsonyabb árszínvonalú szállodákhoz képest is szegényes, egy leves , két féle húsétel, egy vega étel a kínálat. Párolt zöldség köretnek nincs, rizs, burgonya és tészta van. Aki hét órakor érkezett, már az összekapart maradékot kapta. A reggeli elég átlagos. Aki a 4-5 féle főételt kínáló svédasztalt kritizálja ( számos ilyen vélemény olvasható az oldalon más szállodáknál ) nézze meg az itteni kínálatot és azután írja le, hogy mi a négy csillagos színvonal. A szállodát szép park veszi körül, a környéken szép kirándulásokat lehet tenni, ha bírja a futómű a rossz utakat. Főúri életérzést nyújt a szálló.

Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
2673 Nógrádgárdony
Kórház u. 1.

2020. augusztus 22.
A szállás rendben volt, egy mini hűtő még elfért volna a szobában. Nincs légkondicionáló a szobákban, a közös helységekben. Az ingyenes játékokat ( biliárd, csocsó, darts) kihasználtuk, a pincében hűvös volt :)

2020. június 30.
Nagyszerű napokat töltöttünk ebben a mesebeli kastélyszállóban! Mind a szobánk, mind az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet minden tagja pedig elvarázsolt minket kedvességével, vidámságával és figyelmességével! A süteményes teadélután nagyszerű ötlet! A kastély körüli park (hajdani...

2020. február 28.
Félpanziós ellátásnál a vacsorák elég átlagosak a hely színvonalához. Lehet nem általános, csak mi fogtuk így ki (pl.sült csirkecomb, rántott karfiol). Reggelinél a pékáruk esetében hiányoltam, teljes-kiőrlésű, rozsos/magvas termékeket, zömében csak fehér kenyér volt elérhető. Ezt leszámítva...

Főnix Medical Wellness Resort, Nógrádgárdony kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-07 - 2020-11-30
 - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-21 - 2020-12-20