nyuszilány: Remek konyha, remek kiszolgálás - 424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Remek konyha, remek kiszolgálás

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Korábban csak egy kávéra ültünk be az étterembe, most azonban párommal kipróbáltuk a konyhát is.
Délután 4 körül érkeztünk, alig-alig voltak rajtunk kívül, így asztalra nem kellett várnunk (de ahogy láttam, több asztalra el volt helyezve a "foglalt" tábla).
Június ellenére elég hűvös volt, így bent foglaltunk helyet. Az asztalra egy-egy papíralátétet tettek terítő helyett. Az alátéten egy kis szösszenet volt olvasható arról, hogy az étterem a 424-es mozdonyról kapta nevét.
Az ételekből lehet kérni féladagot is (az étlap végén van feltüntetve), ami úgy is hatalmas adag.
Elég gyakran fordulunk meg különböző vendéglátó egységekben, de most először történt azt, hogy evés közben a pincér odajött, bocsánatot kért, és megkérdezte, hogy ízlik e az étel, minden rendben van e. Apróság, de nekünk nagyon jól esett, hogy ennyire figyelnenk a vendégre.
SZÉP kártyával lehet fizetni.
A kiszolgálás és az ételek 10/10-es. Remek hely, maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Még visszatérünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni nyuszilány felhasználót?    Igen

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza
4431 Nyíregyháza
Sóstófürdő, Blaha Lujza sétány 1.

2016. szeptember 12.
Barátaimmal évente 1-2 alkalommal betérünk az étterembe. Sóstó központjában, nagyon szép helyen van. Hangulatos a terasz, finomak az ételek. a kiszolgálás jó, az alkalmazottak udvariasak, és ami nem utolsó szempont: megfizethető az ára. Még soha nem jártunk úgy, int "másik" sóstói étteremben,...

2016. augusztus 18.
Korai-vacsora és késői-ebéd- időben jutottunk el ebbe a nagyon szép környezetben (Nyíregyháza-Sóstó parkja) lévő, patinás, szecessziós külsejű étterembe. A belső terem a melegben kicsit fülledtnek tűnt, a kerthelyiség asztalait nagy napernyők védték a tűző naptól, sajnos nem eléggé… Jutott...

2016. július 20.
A legjobb ami ezzel az öreg szecessziós épülettel történhetett, hogy ilyen szinvonalas hely lett belőle, ami évek óta tartja a szintet. Mint hallottam a szomszéd vendégektől Ukrajnából is járnak át ide csak egy vacsorára. A libamájat nem szabad kihagyni. A terasz nyáron nagyon kellemes. A...