Anno 1366 Középkori étterem Nyíregyháza

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Anno 1366 Középkori étterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2017. február 22.gyerekekkel járt itt
A húgom születésnapját ünnepeltük meg ebéd formájában. Nekem kimondottan tetszett, hogy a lakótelep közepén bújik meg az étterem és nem például a belvárosban, frekventált helyen. Még inkább kiemeli a kontrasztot így, amikor belépünk. Nagyon jó a design, a díszletek, a kiegészítő elemek. A pincérek rendkívül segítőkészek, proaktívak voltak.
Kiváló 2017. február 8.a párjával járt itt
Egyetlen negatívuma az étteremnek, hogy a megközelítése nehézkes. Kis eldugott helyen van, mikor megláttuk kívülről sem voltunk nagyon elragadtatva (ennek oka az is lehetett hogy már sötét volt és nem nagy közvilágítás van arra), de mikor beléptünk az maga volt a csoda :D
Nagyon tetszett a dizájn, a sok részletes díszlet kidolgozás.
2016. február 23.családjával járt itt
Izletes ,de sajnos árban nagyon húzós szeretnénk ellátogatni többször is. Egyben ünnepeltük a szülinapokat ,együtt tartjuk meg. Tiszta étterem. Azt nagyon -nagyon nem szeretem több étterem hibája míg étkezik a vendég miért kell elvinni a tányérokat? Az Ár ak miatt az idén másik éttermet választunk ahol a 2-4 személyes tálak laktatósak és árban elfogadhatóak.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Másodszor vacsoráztam itt. Bevallom őszintén, hogy az elmúlt időszak átlagos éttermei után nem vártam nagy csodát, lehet ez volt az oka, hogy káprázatosnak találtam ezt az éttermet. Hétköznap lévén, kevés vendég volt, ezért a kiszolgálás sem váratott magára. Gyors, céltudatos rendelést követően, már a látvány is kecsegtetőnek tűnt.