szapy07

szapy07 adatlapja

Regisztráció2015.05.04
Utoljára itt2019.07.30

2015. május 12.családjával járt itt
Idősebb lányommal egy hétköznapi svédasztalos menüt fogyasztottunk el. Meglepetés volt számunkra, hogy egy kis városban ilyen igényes éttermet találunk. Azonban a meglepetésemet beárnyékolta az, hogy ismeretlenként érkeztem, s ezért furcsa, sőt aggódó tekintetek vettek körül.
Kiváló 2019. július 27.gyerekekkel járt itt
Nem először fordulunk meg itt. Most is természetesen pozitív élményekkel. Kislányommal érkeztem, s dél már elmúlt. Átutazóban voltunk. De, ha Miskolc és egy jó ebédre vagy vacsorára vágyok, akkor maradok a jól bevált étteremnél. Ez pedig nem más, mint Kispipa. A választott étel halászlé volt. Pontosan azt kaptam, amire számítottam.
Kiváló 2019. július 30.a párjával járt itt
Viszonylag elég gyakran térek be ebbe az étterembe. Egyszerű és ugyanakkor finom. Nem túl nagy a választék az étlapon, de az minőségi. A kiszolgálás minőségi, sőt igényes. A felésegemet a tiszai harcsapaprikás, engem a marhapofa csípős bosrsmártással kápráztatott el. A limonádéjuk is kiváló. Azt azért elmondom, hogy egy pici hiányérzetem van.