Berkiné: svédasztalos ebéd? - Aranyfácán Étterem Nyíregyháza

Aranyfácán Étterem Nyíregyháza értékelése
36. helyezett a 111 nyíregyházi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

svédasztalos ebéd?

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étterem reklámtáblán hirdeti, hogy "svédasztalos ebéd", így betértünk a testvéremmel ebédelni. Már az ajtóból láttuk, hogy a svédasztalnál egy felszolgáló áll, és írkál valamit a vendégek mellett, között. Amikor odaértünk, elmondta, hogy egy adagot szedhetünk, ezt lehet kétféle ételből is, de nincs korlátlan fogyasztás. Tehát értelmezésünk szerint felírta, hogy ki mit, és mennyit szed a tányérjára. Addig sem jutottunk, hogy a kabátot levegyük, másik éttermet kerestünk. (Nem vagyunk nagyétkűek, a svédasztal árát sosem bírjuk leenni, de ha kinézik a szánkból a falatot, azt nemigen szeretjük. Mitől svédasztalos ez? attól, hogy kiválaszthatom azt az egy adagot amit meg akarok enni? ezt abban az étteremben is kiválaszthatom, ahol nincs svédasztal).

Ennyire tetszett: Szörnyű
Kiszolgálás: Szörnyű
Hangulat: Szörnyű
Ár / érték arány: Szörnyű

Szeretnéd követni Berkiné felhasználót?    Igen

4400 Nyíregyháza
Paoznyi u. 31

2019. január 10.
Két baráttal temetésre mentünk, előtte megebédeltünk - ezért a hangulatról nem szeretnék írni - ebben a helyzetben erre nem figyeltünk. A hely tiszta, a mosdót nem láttam. Az árak kb. megfelelnek a szokásoknak. A választék ahhoz képest, hogy nagy forgalmuk nem lehet (13 óra körül alig voltak...