Aranyfácán Étterem Nyíregyháza

13. helyezett a 111 nyíregyházi étterem közül
139. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

Aranyfácán Étterem Nyíregyháza vélemények

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10.
Két baráttal temetésre mentünk, előtte megebédeltünk - ezért a hangulatról nem szeretnék írni - ebben a helyzetben erre nem figyeltünk. A hely tiszta, a mosdót nem láttam. Az árak kb. megfelelnek a szokásoknak. A választék ahhoz képest, hogy nagy forgalmuk nem lehet (13 óra körül alig voltak vendégek), bőségesnek mondható.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Egyszer ebédeltünk ott a párommal, a kiszolgálás szörnyű volt. A pincérnő elég kezdő volt, a tálcát is alig bírta elvinni az asztalunkról a méretes műkörme miatt. A 4 féle desszert közül csak az egyiket tudták volna elkészíteni, ami elég siralmas. Egyedül a tisztasággal nem voltak gondok. Az ár kb megegyezett a többi étterem áraival ahol eddig jártunk.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Sajnos keveset tudunk eljutni,megfizethetetlen! Jó pont ételek finomak,változatosak!
Parkolás jó,az étterem jól megközelíthető. Lehetne kevesebb svédasztalos választék,és kedvezőbb ár ismerőseink is hasonlóan vélekednek,többen megpróbálnák ha nem lenne ennyire sok pénz a svédasztalos ebéd ára!

Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem reklámtáblán hirdeti, hogy "svédasztalos ebéd", így betértünk a testvéremmel ebédelni. Már az ajtóból láttuk, hogy a svédasztalnál egy felszolgáló áll, és írkál valamit a vendégek mellett, között. Amikor odaértünk, elmondta, hogy egy adagot szedhetünk, ezt lehet kétféle ételből is, de nincs korlátlan fogyasztás.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Nyíregyháza egyik legjobb étterme, ár-választék és minőség tekintetében. A svéd asztalos választás miatt minden vendég talál a szájízének megfelelő ízletes ételt ( levest, főételt, desszertet ). Nagyon családias körülmények között fogyaszthatjuk el ebédünket 11-15 óra között. Nagyon tudom ajánlani azoknak akik pl. a szombat délelöttött nem a főzöcskével akarják tölteni.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Általában hétvégén szombaton (vasárnap zárva van) szoktunk megfordulni a párommal itt. Ebédidőben bőséges svédasztal várja a vendégeket. Háromféle leves, legalább ötféle főétel körettel és kétféle desszert van. A salátáért viszont fizetni kell, de a számla végösszege még az elfogyasztott ásványvízzel együtt sem éri el háromezret. A hely nagyon barátságos.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 9.250 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.14. - 2019.09.14.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
5 nap/4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, wellness kuponnal, gyerekjátszó használattal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.
Major Panzió & Étterem
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.30. - 2019.12.21.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.555 - 15.895,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.01.03.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 16.250 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.14. - 2020.12.31.
Laci Betyár Fogadó
2-7 éjszaka 8.143,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2019.12.20.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Járja Nyíregyháza
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Atlantis relax (min. 4 éj)
Napi árak

Aranyfácán Étterem NyíregyházaX