Laci bácsi: Temetés - Aranyfácán Étterem Nyíregyháza

Aranyfácán Étterem Nyíregyháza értékelése
36. helyezett a 111 nyíregyházi étterem közül

Temetés

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10.
Két baráttal temetésre mentünk, előtte megebédeltünk - ezért a hangulatról nem szeretnék írni - ebben a helyzetben erre nem figyeltünk.
A hely tiszta, a mosdót nem láttam. Az árak kb. megfelelnek a szokásoknak. A választék ahhoz képest, hogy nagy forgalmuk nem lehet (13 óra körül alig voltak vendégek), bőségesnek mondható.
Felajánlották a svédasztalt, de inkább étlapról választottunk. (Ez azért lényeges, mert a korábbi hozzászóló kifogásolta a svédasztal árát és sajátos helyi értelmezését, de erről nincs összehasonlítási alapunk.) Az adagok hatalmasak és ízletesek voltak; a két barát a kétszemélyes aranyfácán tál felével sem tudott megbirkózni.
A kiszolgálás elég lassú volt ahhoz képest, hogy kevés a vendég - teltebb ház esetén elfogadhatóbb lett volna.
Eddigi (kevés) tapasztalathoz képest meglepő volt, hogy az elcsomagolásért egy minimális összeget felszámoltak. Inkább a szokatlanság volt a lényeg.
Kártyával lehetett fizetni.
A korábbi vélemények elég régiek, változhatott a helyzet, emiatt fenntartással kell azokat értékelni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Átlagos

Szeretnéd követni Laci bácsi felhasználót?    Igen

4400 Nyíregyháza
Paoznyi u. 31

Vélemények Laci bácsi felhasználótól

2018. január 15.
Értelmetlen a fenti 1 - 5 értékelés, mert gyakran - most is - ezt nem lehet egyértelműen meghatározni. Attól függ, milyen szempontokat veszünk figyelembe. Ha pozitívumot írok, azzal lehet folytatni, hogy "de". Ha negatívumot, hasonlóképp. Születésnapot ünnepeltünk 4 gyerekkel. A legkisebb 1...

2017. szeptember 21.
A fürdő közelében található, több szobából álló vendégház. A szobához fürdőszoba tartozik. A szállásadók kedvesek, a tisztaság példaértékű. Nem tudom megmondani, hogy a berendezés mennyire új, de ha nem, akkor újnak tűnik. A szoba a célnak megfelelő, hangulatos, megfelelő dekorációval. Az...

2017. szeptember 21.
A fürdő közelében található ez az étterem. A nyitvatartás - ha jól emlékszem 11-től 10.30-ig (vagy 9.30?) - de inkább a későbbi valószínű. (Az étterem adatai közt nem szerepel.) A hely elég egyszerű, de tiszta, a berendezése kellemes benyomást ad. A választék nagyon gazdag, ami - tekintettel a...