Beck's Pub Nyíregyháza

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Beck's Pub Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2017. március 27.barátokkal járt itt
Nem rég egy baráti társasággal vacsoráztam ott, a felszolgáló illedelmesen fogadott minket. Miután leültünk egy asztalhoz, siettette a rendelést, kétszer is odajött, úgy hogy még néztük az étlapot. Az ételek rendkivül sósak voltak, a hagymalevesben hatalmas darabok, tetején állt az olaj, nem is fogyasztottuk el, a pincér nem érdeklődött afelől, hogy nem ízlett e vagy mi volt a baj, csak elvitte.
2015. október 28.a párjával járt itt
Jó ár- érték arányú hely, de aki különlegességekre vágyik, ne ide menjen. Átlagos ételek kedvező áron, általában gyors kiszolgálás (kivéve egy vasárnap délben, amikor 15 fős vendégsereg mellett a mi 2 fős rendelésünk elkészítése másfél órát vett igénybe- pedig a nagy asztaltársaság addigra már el is fogyasztotta az ételeket).
Kiváló 2014. október 13.a párjával járt itt
Bár a hely nem a belvárosban található, nagyon sokan megfordulnak itt. Kellemes terasz-hangulat, bent is nagyon barátságos a légkör. Az ételek pedig nagyon finomak, az adagok pont megfelelőek, a salátát egy picit kicsinek gondolom, de ettől eltekintve, nagyon klassz a hely. Hatalmas választék, isteni ízek.