Moszatka

Moszatka adatlapja

Regisztráció2014.03.20
Utoljára itt2024.02.07

Kiváló 2023. augusztus 10.családjával járt itt
Idén már másodjára tölthettünk el egy csodálatos hetet a hévízi Hotel Európa Fit szállodában. Minden igényt kielégítő szolgáltatások jellemzik, a személyzet kedves, figyelmes, precíz. A takarítás alapos és profi, az éttermi kiszolgálás gyors és magas színvonalú. A masszőrök nagyon jó szakemberek.
Hotel Európa Fit válasza
Köszönjük a kitűnő értékelést. Nagyon örülünk, hogy ez alkalommal is elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kellemesen telt a pihenésük. Elismerő szavait továbbítottuk kollégáink felé is.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2023. augusztus 16., Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Mindig friss, mindig ízletes. Gyakran látogatjuk a helyet, klasszisokkal finomabb ételeik vannak, mint bármely más kínai étteremnek a városban. A kiszolgálás is remek. Különleges italokat is be tudnak szerezni, érdekességképpen érdemes megkóstolni. Nyáron egy kis terasz- részen lehet elfogyasztani a finomságokat, nagyon hangulatos.
Kiváló 2018. október 27.családjával járt itt
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.