Fu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pünkösd
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Fu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Mindig friss, mindig ízletes. Gyakran látogatjuk a helyet, klasszisokkal finomabb ételeik vannak, mint bármely más kínai étteremnek a városban.
A kiszolgálás is remek. Különleges italokat is be tudnak szerezni, érdekességképpen érdemes megkóstolni.
Nyáron egy kis terasz- részen lehet elfogyasztani a finomságokat, nagyon hangulatos.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 15.barátokkal járt itt
A Fu Mei egy átlagos kínai étkezde, átlagos beltérrel és kiszolgálással. 880 forintért adnak kis adag bármit tetszőleges körettel és két feltéttel. Mi rizset kértünk, mellé pedig édes-csípős sörtésztában sült csirkét és egy csípős csirkeragut. Olyan volt, mint ezek az ételek általában, tény, hogy elfogyott az utolsó szemig.
Fu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza - Étel/italFu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza - Étel/italFu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza - Külső képFu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza - Külső képFu Mei Kínai Étterem Nyíregyháza - Étel/ital