Majordomus: Étteremteszt 168.- finom cuki - Mokka Cukrászda Nyíregyháza

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Mokka Cukrászda Nyíregyháza értékelése
16. helyezett a 109 nyíregyházi étterem közül

Étteremteszt 168.- finom cuki

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már hazafelé tartunk,és előre megfontolt szándékkal nem kérve desszertet az ebédhez, betérünk a Mokka cukrászdába.

Idegen városban mindig az ittjartam.hu olvasótáborára hagyatkozunk. Ezt a cukit ajánlották.
Nagy a forgalom,sorba kell állni,látva a pultokon lévő választékot ezen nem is csodálkozom. A sarokban leülünk,kiszolgálás nincs,nem meglepő. Hárman sürgölődnek,a pult mögött,de a sor folyamatos. A személyzet derekasan helytáll,mivel sokat rendelünk,kihozzák,szerviroznak,az elvitelre kért sütit csomagolják,kihozzák. Mindezt kedvesen,mosolyogva. Igy kell.
A mignon és az ország tortája is friss,finom,izletes. A kávé normál adag,ráadásul nagyon jó is. A számla nagyon korrekt,kólák,kávék,sütemények három főre mindössze 4,300 ft.
Összegzés:
Nem véletlenül felkapott hely,rengeteg sütemény és egyéb készitmény - tokaji aszuval töltött csokoládé- kapható.
Folyamatos a tömeg,pedig kivülről egyszerű boltocskának látszik. Jó hely.
Minősités: ajánlott

Mokka Cukrászda Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza
Szarvas u. 39.

2017. október 23.
A kiszolgálók modora a "bunkó" és az "udvariatlan" között váltakozik. Ahogy válaszolnak egy egy kérdésre, kérésre, az megengedhetetlen volna ebben az üzletágban is! Rá kellene jönni, hogy ők élnek meg a vásárlókból és nem a vásárlók belőlük! Képtelenek ellátni a feladatukat annyian, ahányan...

2017. március 27.
Tortát rendeltem születésnapra telefonon, de amikor másnap érte mentem, az üzletbe belépve hangosan köszönök a bent lévőknek, ám válasz nem érkezett a pult mögül. A kiszolgálás lassú volt és kedvtelen. Távozásomnál szintén ugyanez történt. A torta egyébként isteni volt, csillagos 5 ös a...

2016. augusztus 30.
Egy nagyon jó hely finomabbnál finomabb sütikkel, de bemegyek a cukrászdába hangosan köszönök és ez válasz nélkül marad! Ez engem zavar, sajnos ez a távozásomkor is így történt! Kiszolgálás közben semmi mosoly csak rezzenéstelen arc! Véleményem szerint egy kiváló helyen ne legyen már a négy...