Mokka Cukrászda Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Szarvas u. 39.

Mokka Cukrászda Nyíregyháza a térképen

CS 09:00-09:00
P-V 09:00-18:00
cukrászda, fagyizó
francia, magyar, nemzetközi, osztrák
bio alapanyagú ételek ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club, SZEP kártya
nincs

Mokka Cukrászda Nyíregyháza bemutatkozása

Helyben készített, eredeti tradíciók tiszteletben tartásával készült, friss süteményekkel, marcipán termékek széles kínálatával, gazdag tortaválasztékkal, helyben főzött fagylalttal, kávékülönlegességekkel, üdítőitalokkal várjuk Kedves Vendégeinket, elvitelre és helyben fogyasztásra egyaránt, családias hangulatú üzletünkben, és nyári szezonban kerthelyiségünkben. A hagyományosan házias jellegű készítmények mellett, megtalálhatóak a legújabb nyersanyagok felhasználásával készült sütemények. Igény szerint diabetikus sütemény, készítését is vállaljuk. Családi alkalmakra, rendezvényekre, esküvőkre, születésnapra alkalmi dísztortákat, figurális formatortákat is készítünk.

Fénykép alapján készült ehető fotóostyával díszített torták is szerepelnek kínálatunkban. Katalógusunk illetve webgalériánk alapján történő választás megkönnyíti a rendelést. Legfontosabb számunkra vendégeink elégedettsége, igyekszünk megédesíteni és örömet vinni az ünnepekbe és a hétköznapokba.

Munkatársainkkal mindent megteszünk, hogy vendégeink maximálisan meg legyenek elégedve a kiválasztott sütemények, torták és fagylaltok minőségével. A fentieket garantálja a családi vállalkozás 25 éves cukrászatban eltöltött tapasztalata.

Mokka Cukrászda Nyíregyháza képei

Mokka Cukrászda Nyíregyháza vélemények

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Elég régen voltam utoljára itt, mert nekem nagy kitérő, de a sütemények nagyon finomak, ezért, most újra itt vásároltam. A sütemények (10 szelet, 5 féle) most is kiválóak, frissek voltak, az árak viszont nagyon sokat emelkedtek. Régebben átlag (vagy átlag alatti) árai voltak, most viszont más cukrászdákhoz viszonyítva, semmivel sem olcsóbbak.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
A kiszolgálók modora a "bunkó" és az "udvariatlan" között váltakozik. Ahogy válaszolnak egy egy kérdésre, kérésre, az megengedhetetlen volna ebben az üzletágban is! Rá kellene jönni, hogy ők élnek meg a vásárlókból és nem a vásárlók belőlük! Képtelenek ellátni a feladatukat annyian, ahányan a pultba be vannak állítva. Megfogják, kiadják a süteményt, tortát stb.
Debrecen

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már hazafelé tartunk,és előre megfontolt szándékkal nem kérve desszertet az ebédhez, betérünk a Mokka cukrászdába. Idegen városban mindig az ittjartam. hu olvasótáborára hagyatkozunk. Ezt a cukit ajánlották. Nagy a forgalom,sorba kell állni,látva a pultokon lévő választékot ezen nem is csodálkozom. A sarokban leülünk,kiszolgálás nincs,nem meglepő.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Tortát rendeltem születésnapra telefonon, de amikor másnap érte mentem, az üzletbe belépve hangosan köszönök a bent lévőknek, ám válasz nem érkezett a pult mögül. A kiszolgálás lassú volt és kedvtelen. Távozásomnál szintén ugyanez történt. A torta egyébként isteni volt, csillagos 5 ös a cukrászoknak, az eladókkal viszont el kellene beszélgetni milyen egy jó vendéglátós, még akkor is ha nem lép ki pultból.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon jó hely finomabbnál finomabb sütikkel, de bemegyek a cukrászdába hangosan köszönök és ez válasz nélkül marad! Ez engem zavar, sajnos ez a távozásomkor is így történt! Kiszolgálás közben semmi mosoly csak rezzenéstelen arc! Véleményem szerint egy kiváló helyen ne legyen már a négy asztalból három süteménymorzsás! Mert sajnos az volt!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
Családdal jártunk ebben a cukrászdában már több alkalommal, még sohasem csalódtunk: széles választék, frissen készült sós és édes sütemények, helyben készített fagylaltok, kedves kiszolgálás, jó ár-érték arány, tiszta környezet. Van egy kis hangulatos terasz is, mi nagyon szeretjük.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Nyíregyházán az Állatkerti bóklászás után szerettünk volna egy jó sütit enni és a finom kávét inni. A google-ban keresve találtuk a helyet ami útba esett hazafelé véletlenül. Nem bántuk meg. Nagyon nagy választék, szebbnél szebb sütemények tortát, sósak. Mindegyik friss volt amit választottunk és mind nagyon-nagyon finom is. . .
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyíregyházán járva éttermet, sörözőt könnyű volt a belvárosban találni, többet is, de cukrászdát hiába kerestünk. Segítséget kértünk a helyiektől, és többen is a Mokkát emlegették, hozzátéve, hogy szerintük ez a város legeslegjobb cukrászdája.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.495 - 10.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2021.12.31.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
2021.05.01. - 2022.01.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2022.06.14.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Mokka Cukrászda NyíregyházaX